MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ W DZIEWINIE
9 maja 2025 roku w Szkole Podstawowej w Dziewinie odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Koszykowej z okazji 120- tej rocznicy powstania Szkoły Podstawowej w Dziewinie. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając odpowiednio:
Kategoria Dziewcząt: II miejsce;
Kategoria Chłopców: III miejsce.
Gratulujemy!









