MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ W DZIEWINIE

9 maja 2025 roku w Szkole Podstawowej w Dziewinie odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Koszykowej z okazji 120- tej rocznicy powstania Szkoły Podstawowej w Dziewinie. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając odpowiednio:

Kategoria Dziewcząt: II miejsce;

Kategoria Chłopców: III miejsce.

Gratulujemy!

Skip to content