GMINNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

27 marca 2026 r. w naszej szkole odbył się gminny etap konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD), w którym uczestniczyły drużyny z terenu gminy Drwinia. Uczniowie rywalizowali, wykazując się wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Z ogromną radością informujemy, że obie drużyny z naszej szkoły zajęły I miejsca. Dzięki temu sukcesowi będą one reprezentować naszą szkołę i gminę Drwinia na etapie powiatowym konkursu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartosz Gawłowicz, Kacper Rakoczy i Kamil Styczeń (grupa starsza)  oraz Weronika Nowak, Lilianna Wierzbicka, Szymon Smarzewski i Jakub Matusik (grupa młodsza).

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Skip to content