„WZNIEŚ SERCE NAD ZŁO…” UROCZYSTY APEL WIELKANOCNY

31 marca 2026 r. odbył się w naszej szkole uroczysty Apel Wielkanocny, którego głównym celem było podkreślenie religijnego i kulturowego znaczenia tego święta. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Rady Rodziców – Pani Marta Ślusarz oraz Pani Jolanta Kozieńska.

Podczas uroczystości uczniowie klasy IVa przygotowali poruszające przedstawienie pt. „Wznieś serce nad zło” oparte na motywach Męki Pańskiej. Piękne piosenki oraz wiersze niosły przesłanie nadziei i refleksji nad życiem i cierpieniem. Skłaniały do przemyśleń nad własnym postępowaniem oraz wskazywały wartości, jakimi powinien kierować się w życiu każdy człowiek.

Po uroczystych występach odbyło się rozdanie nagród uczniom, którzy brali udział w szkolnych konkursach, m.in. na najładniejszą ozdobę świąteczną, a Pani Dyrektor Angelika  Świerblewska złożyła wszystkim zebranym życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych – pełnych nadziei, ciepła, uśmiechu i wiosennego optymizmu.

Skip to content