Przedszkole

18sob. 2015

WITAJCIE W PRZEDSZKOLU – DZIEŃ OTWARTY

 
17 kwietnia 2015 roku  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Angelika Świerblewska, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie

17pt. 2015

TEATR EDEN W PRZEDSZKOLU

 
16 kwietnia 2015 roku w naszym przedszkolu, już po raz trzeci, gościł Teatr ” Eden”. Tym razem nasi milusińscy obejrzeli sztukę teatralną ” Przypowieść o dobrym człowieku”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohatera spektaklu, w którym same mogły aktywnie

26czw. 2015

ŚPIEWEM WITAMY WIOSNĘ

Wszyscy bardzo cieszą się z nadejścia wiosny. Przedszkolaki z przedszkoli Gminy Drwinia witały tą kolorową porę roku uczestnicząc w X Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Śpiewem witamy wiosnę”, który odbył się w Przedszkolu Samorządowym w Dziewinie. Nasze przedszkole reprezentowały: Inga Świerblewska, Emilka

28sob. 2015

Konkurs „Literackie portrety zimy”

28sob. 2015

Na ferie do szkoły?

Maluchy z przedszkola skorzystały z nieobecności najmłodszych uczniów w szkole podczas ferii i wraz z Panią Katarzyną Burzawą udały się do klasy, w której niektóre z nich już wkrótce będą się uczyć.
Przedszkolakom największą radość sprawiły olbrzymie klocki, z których samodzielnie

28sob. 2015

Bezpieczeństwo najważniejsze!

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody przedszkolaki wyruszyły w czasie ferii na długi spacer, podczas którego wzięły udział w poważnym kursie bezpieczeństwa na miasteczku ruchu drogowego.
Maluchy zaopatrzone w kamizelki odblaskowe rozpoczęły spacer chodnikami, przechodząc przez ulicę zgodnie z przepisami ruchu drogowego

1niedz. 2015

Bal karnawałowy

” Jak co roku w karnawale.
dziś w przedszkolu wielki bal”.
11 lutego 2015 roku w naszym przedszkolu odbył sie bal karnawałowy, na którym pojawiły się księżniczki, wróżki, ludzie pająki, rycerze i królowie. Były

31sob. 2015

Konkurs „Sporty zimowe”

„Już się cieszą dzieci, tyle śniegów leci”
Zima sprzyja zabawom oraz sportom na śniegu i lodzie. Dzieci lubią zarówno brać udział w takich zajęciach, jak i rysować na ich temat. Przedszkolaki wzięły więc

30pt. 2015

Gminny Konkurs „Kolęd, Pastorałek i Piosenki Zimowej”.

30 stycznia 2015 roku w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Grobli odbył się Gminny Konkurs „Kolęd, pastorałek i piosenki zimowej”. W konkursie wzięły udział dzieci przedszkolne i uczniowie Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum z terenu całej gminy. Z naszego przedszkola

28śr. 2015

XIV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie moje Serce”

28 stycznia 2015 roku w Uzdrowisku Kopalni Soli w Bochni odbył się XIV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie moje Serce”. W konkursie wzięły udział dzieci z powiatu bocheńskiego. Z naszego

28śr. 2015

Dzień Babci i Dziadka

28 stycznia 2015 roku w naszym przedszkolu odbyła sie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to bardzo wzruszjający i pełen wrażeń dzień, zarówno dla przedszkolaków jak i przybyłych babć i

13wt. 2015

Przygotowanie do Dnia Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu w najbliższym czasie odbędzie się Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki wraz z paniami przygotowywały się do tej uroczystości. Nie tylko uczyły sie wierszy, piosenek i tańców

28niedz. 2014

” Zima ” – udział przedszkolaków w konkursie plastycznym

Dzieci bardzo lubią zimę oraz zabawy na śniegu i lodzie. 5, 6 latki wypowiedziały się nt. ulubionej pory roku w twórczości plastycznej i wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ” Zima

21niedz. 2014

Noworoczna niespodzianka

„ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to kim jest, nie przez to co ma,
lecz przez to czym dzieli się z innymi”.
Pan dr Mieczysław Damski, z którym nasze przedszkole współpracuje już od dłuższego czasu przygotował dla przedszkolaków

19pt. 2014

Spotkanie opłatkowe

19 grudnia 2014 roku w naszym przedszkolu odbyła się krótka uroczystość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu tym uczestniczyły zarówno przedszkolaki jak i Pani Dyrektor, Panie z obsługi oraz Rodzice z Rady Rodziców. Z tej okazji dzieci

12pt. 2014

Kartka Świąteczna – konkurs

Zuzanna Story i Inga Świerblewska wzięły udział w konkursie „Kartka Świąteczna” organizowanym przez Przedszkole nr 131 przy ZSP nr 9 we Wrocławiu. Głównym celem konkursu było utrwalenie wiadomości na temat Świąt Bożego Narodzenia oraz przypomnienie pięknej tradycji wysyłania do bliskich

11czw. 2014

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż…

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich wyjątkowy czas. Magia świąt zagościła nie tylko w naszych domach ale także w przedszkolu, gdzie wspólnie z dziećmi odbyło sie przystrajanie sal oraz ubieranie choinek. Zgodnie z tradycją nie obyło sie również bez pieczenia

11czw. 2014

„Świąteczna kartka dla chorego”

Święta Bożego Narodzenia to czas życzliwości, radości i obdarowywania prezentami. W tym wyjątkowym okresie każdy z nas może pomóc w różnorodny sposób. Nasze przedszkolaczki chętnie i z dużym zaangażowaniem wzięły udział w

6sob. 2014

Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia 2014 roku przedszkolaki wraz z rodzicami obejrzeli w naszym przedszkolu przedstawienie teatralne pt.” Skąd pochodzi Św. Mikołaj?’. Dzieci z dużym zainteresowaniem brały czynny udział w spektaklu, tańcząc i bawiąc się z występującymi aktorami na scenie. Po spektaklu wszyscy

5pt. 2014

Przedszkolaki w Grobli

5 grudnia 2014 roku w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Grobli odbyło się spotkanie dzieci z całej gminy ze Świętym Mikolajem. Również nasze przedszkolaki wzięły udział w tym spotkaniu, które poprzedzone

Skip to content