(12) 28 17 123

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

plus

Uśmiechy, życzenia, kwiaty i… rywalizacja miały miejsce w przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej w szkole w Mikluszowicach.

Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły niespodziankę – turniej „Nauczyciel vs Uczeń”, podczas którego wszyscy świetnie się bawili. W turniejowe szranki stanęli nauczyciele pod wodzą Pani Dyrektor Angeliki Świerblewskiej i uczniowie, których poprowadził Szczepan Pająk. W konkurencji „Rym częstochowski” zamiast ze sobą rywalizować, współpracowali: Pani Bożena Piekarczyk i Mikołaj Le Van. W konkursie wiedzy o szkole wiedzą wykazali się: Pani Dyrektor i Dawid Kolanowski, a w konkursie „śpiewaczym” wspaniale zaśpiewały: Pani Lidia Jodłowska-Rzucidło i Dominika Dziedzic. Turniej – turniejem, a święto – świętem i wspólne spotkanie nie mogło zakończyć się inaczej, jak zwycięstwem nauczycieli. Nagroda ucieszyła wszystkich! Ogłoszono oficjalnie, że 14 X 2017 r. jest dniem wolnym dla nauczycieli i uczniów. Wszyscy chcieli przyjść do szkoły, zwłaszcza, że to sobota.

Turniej poprowadzili: Karolina Data i Szczepan Pająk, a fantastyczne wieści w TV Belfer przekazali nauczycielom: Weronika Przyborowska i Kevin Król.

Na koniec Pani Dyrektor i obecny na spotkaniu ks. Proboszcz Józef Piech przekazali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, wytrwałości i sukcesów.

Dziękując wszystkim Nauczycielom za trud, cierpliwość i ich pracę, życzymy niegasnącego uśmiechu i radości z każdego – wielkiego i tego małego sukcesu uczniów!

Skip to content