FINAŁ REJONU IGRZYSK DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

15.04.2025 roku w Niepołomicach odbył się Finał Rejonu Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców klas IV-VI. Drużyna naszej szkoły reprezentowała powiat bocheński i zajęła III miejsce. Gratulujemy!

SKŁAD DRUŻYNY:

Sz. Smarzewski, J. Matusik, K. Rakoczy, K. Styczeń, B. Ślusarz, D. Zabłocki, K. Niedziela, Sz. Lemiowski, B. Gawłowicz, F. Smętek.

 

Skip to content