Finaliści projektu ekologicznego „Czysta Małopolska”
plus
Uczniowie Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2015/2016 uczestniczyli w III edycji projektu ekologicznego „Czysta Małopolska” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. W ramach konkursu na folder informacyjny ukazujący działania ekologiczne realizowane w naszej szkole uczniowie uzyskali tytuł finalisty. Opiekunem i koordynatorem realizowanego projektu była p. Jadwiga Aksamit. Serdecznie gratulujemy!


