GALA FINAŁOWA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ODBLASKOWA SZKOŁA” 2024
29 maja 2025 roku w kinie Kijów w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” 2024. W wydarzeniu wzięło udział około 800 osób – uczniów szkół podstawowych, nauczycieli, opiekunów oraz zaproszonych gości. Również nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wielkim sukcesem jest występ podczas gali Nataszy Lis, uczennicy klasy VI. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Natasza zaśpiewała przed publicznością piosenkę „Pół kroku stąd” Natalii Nykiel , a swoim występem podbiła serca widzów, którzy nagrodzili ją wielkimi brawami. Gratulujemy Nataszy i życzymy jej kolejnych występów przed tak liczną publicznością!









