GOŚCIE Z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BOCHNI- WSPÓLNE KOLĘDOWANIE
15 stycznia 2025 roku naszą szkołę po raz kolejny już w tym roku szkolnym odwiedzili mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Podczas spotkania uczniowie klasy III a oraz III b zaprezentowali jasełkowy teatr cieni. Następnie goście wraz laureatkami szkolnego konkursu kolęd i piosenki zimowej wspólnie kolędowali. To było naprawdę miłe przedpołudnie, które upłynęło w świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim seniorom oraz ich opiekunom za przyjęcie naszego zaproszenia i wspólne spędzenie czasu.










