HO, HO, HO…! MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE!

Już od godzin porannych w całej szkole panowała radość i wielkie poruszenie. Z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Powodem tego zamieszania był oczywiście Mikołaj, który przybył do nas z wielkim workiem prezentów. Szczególnie ciepło powitały Mikołaja dzieci z klas I- III.  Zaprosiły  swojego gościa do pięknie udekorowanej sali i zaśpiewały dla niego piosenkę.   Mikołaj z radością opowiadał dzieciom o tym skąd przybył, jakich ma pomocników i co sprawia mu największą radość. Następnie wręczył wszystkim dzieciakom prezenty.   Na koniec spotkania wszystkie dzieci jednogłośnie stwierdziły, że Mikołaj sprawił im ogromną radość i niespodziankę.

Skip to content