HO, HO, HO…! MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE!
Już od godzin porannych w całej szkole panowała radość i wielkie poruszenie. Z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Powodem tego zamieszania był oczywiście Mikołaj, który przybył do nas z wielkim workiem prezentów. Szczególnie ciepło powitały Mikołaja dzieci z klas I- III. Zaprosiły swojego gościa do pięknie udekorowanej sali i zaśpiewały dla niego piosenkę. Mikołaj z radością opowiadał dzieciom o tym skąd przybył, jakich ma pomocników i co sprawia mu największą radość. Następnie wręczył wszystkim dzieciakom prezenty. Na koniec spotkania wszystkie dzieci jednogłośnie stwierdziły, że Mikołaj sprawił im ogromną radość i niespodziankę.



















