KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA CHORYCH OD PRZEDSZKOLAKÓW
plus
Grudzień był miesiącem bardzo intensywnym dla naszych przedszkolaków. Dzieci byly bardzo zaangażowane w przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, zdobily sale, ubierały choinkę, śpiewały kolędy oraz pod opieką swoich nauczycieli wykonały kartki świąteczne dla chorych. Zostale one przekazane ks. Wiesławowi Multanowi z Parafii w Mikluszowicach. Życzymy wszystkim chorym zdrowych oraz ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.






