LEDY W KĄCIKU PATRONA
plus
W szafkach sztandarów obu naszych sztandarów pojawiły się ledy, które oświetlają sztandary w szczególne dni.
Ledy zostały założone przez uczniów Koła HTML działającego w ramach projektu „Zdobywamy kompetencje kluczowe”. Początkowo ledy miały być zaprogramowane w arduino i podpięte do prądu, ale prąd to bardzo poważna sprawa, dlatego młodzi informatycy, założyli nieco prostsze i bezpieczniejsze oświetlenie.
- dav
- dav
- dav
- dav
- dav






