LEDY W KĄCIKU PATRONA

plus

W szafkach sztandarów obu naszych sztandarów pojawiły się ledy, które oświetlają sztandary w szczególne dni.

Ledy zostały założone przez uczniów Koła HTML działającego w ramach projektu „Zdobywamy kompetencje kluczowe”. Początkowo ledy miały być zaprogramowane w arduino i podpięte do prądu, ale prąd to bardzo poważna sprawa, dlatego młodzi informatycy, założyli nieco prostsze i bezpieczniejsze oświetlenie.

Skip to content