„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” – WYSTAWA

plus

30 stycznia 2026 r. przedszkolaki odwiedziły szkołę podstawową, gdzie miały okazję obejrzeć wyjątkową wystawę pt. „Ocalić od zapomnienia”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się przedmiotom z dawnych lat, poznając ich przeznaczenie i historię. Była to prawdziwa podróż w czasie, która wzbudziła wiele emocji, pytań i ciekawych rozmów.

Spotkanie było także doskonałą okazją do integracji oraz oswojenia przedszkolaków ze szkolnym otoczeniem. Dzięki serdecznemu przyjęciu przez starszych kolegów i nauczycieli dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie. Dziękujemy za zaproszenie i inspirujące spotkanie!

Skip to content