OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W piątek, 17 kwietnia 2026r. w Szkole Podstawowej im.  Jana Pawła II w Starym Wiśniczu, miał miejsce etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem konkursu było promowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym – szczególnie wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Turniej składał się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy rozwiązywali test z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz z części praktycznej, sprawdzającej umiejętności jazdy na rowerze zgodnie z obowiązującymi przepisami na wyznaczonym torze oraz na miasteczku ruchu drogowego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartosz Gawłowicz, Kacper Rakoczy i Kamil Styczeń (grupa starsza) zajmując II miejsce  oraz Weronika Nowak, Lilianna Wierzbicka, Szymon Smarzewski i Jakub Matusik (grupa młodsza) zajmując III miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Skip to content