POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III

11 kwietnia 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski. W tym roku tematem przewodnim była fauna i flora. Naszą szkołę reprezentowały laureatki Gminnego Konkursu Recytatorskiego – Kinga Biesiada z klasy I i Wiktoria Mandzyn z klasy III a. Na konkurs do Bochni przyjechali uczniowie z ościennych gmin i ze wszystkich szkół bocheńskich. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Młodzi artyści z pełną ekspresją, wrażliwością i talentem aktorskim zaprezentowali przygotowane utwory polskich poetów. Jury doceniło wykonanie Wiktorii Mandzyn i przyznało jej trzecią nagrodę w kategorii – klasy trzecie. Gratulujemy i obydwu artystkom z naszej szkoły życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content