PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA
plus
Czas zdalnego nauczania niestety uniemożliwił wigilijne spotkania klasowe, ale uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami łącząc się on-line. Wspólne rozmowy, życzliwości i rozmowy pokazały, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele tęsknią za szkołą…
Podczas przedświątecznych spotkań on-line był śpiew kolęd i składanie życzeń.
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!



