(12) 28 17 123

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

plus

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

 Mimo pandemii, mimo wirusa, mimo „czarnych” scenariuszy … we wtorek, 1 września 2020 r. rozpoczęliśmy kolejny nowy rok szkolny 2020/2021. Po okresie nauki zdalnej, wakacjach wracamy wszyscy stęsknieni do nauki stacjonarnej i obowiązków. Tego dnia z twarzy uczniów nie znikał uśmiech. Wszyscy z radością wrócili do szkoły po tak długiej przerwie. Wracamy do murów szkolnych i ławek z licznymi obostrzeniami i reżimem sanitarnym w związku z pandemią. Dla niektórych te ograniczenia są zapewne bardzo niewygodne, ale bezpieczeństwo
i zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze.

Uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Angelika Świerblewska, która przywitała uczniów, rodziców oraz nauczycieli.  W sposób szczególny Pani Dyrektor powitała nowych uczniów, którzy  będą uczyć się w szkole w Mikluszowicach,  przedstawiła wychowawców oraz nowych nauczycieli.  Pani Dyrektor złożyła Nauczycielom oraz Uczniom życzenia  pomyślnego roku, zdrowia, zrealizowania planów i marzeń, wytrwałości i wiary we własne umiejętności a Rodzicom – dobrej, owocnej współpracy ze szkołą uwieńczonej sukcesami dzieci.

Po części oficjalnej wychowawcy udali się wraz z uczniami do swoich sal lekcyjnych, gdzie dzieci zapoznały się min. ze zmianami, które mają służyć bezpiecznemu pobytowi w szkole.
W tym dniu nastąpiło również ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym 2020/2021 życzymy wielu sukcesów i miłych chwil w naszej szkole!

Skip to content