SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM
23 kwietnia 2025 roku gościliśmy absolwenta naszej szkoły Pana Szymona Michałka, ratownika medycznego, który przeprowadził spotkanie edukacyjne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie odbyło się w dwóch turach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII. Podczas szkolenia Pan Szymon szczegółowo wyjaśnił jak należy prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jak wezwać pomoc. Uczniowie mieli okazję spróbować wykonywać sztuczne oddychanie na fantomie. Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi za poświęcony czas i podzielenie się wiedzą.













