SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM UCZENNICY Z KLASY III B

Uczniowie klasy III b brali udział w konkursie plastycznym pt. „ Jesień w oczach dziecka”. Spośród 576 zgłoszeń nadesłanych ze 144 placówek z całej Polski, praca naszej uczennicy Aleksandry Skoczek została wyróżniona i zaprezentowana na wystawie konkursowej. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

Skip to content