Tradycje Wielkanocne
plus
W dniu 07.04.2017 dzieci z klas I-III pod opieką swoich wychowawców zaprezentowały program artystyczny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych .
W przedstawieniu opowiedziały o tradycjach i obrzędach wielkanocnych, takich jak: malowanie jaj w Wielkim Tygodniu, święcenie pokarmów, oblewanie wodą w Lany Poniedziałek, święcenie kolorowych palm w Niedzielę Palmową oraz pięknie zaśpiewały piosenki związane ze Świętami Wielkanocnymi.
Radości nie było końca, kiedy Dyngusiarze zgodnie z tradycją pokropili widzów wodą. Na zakończenie życzenia świąteczne wszystkim zebranym złożyli: mali wykonawcy, Pani Dyrektor Angelika Świerblewska i Ksiądz Proboszcz Józef Piech.
































































