WIZYTA GSIM PCK – SZKOLENIE Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY
5 maja 2025 roku gościliśmy w naszej szkole Grupę Społecznych Instruktorów Młodzieżowych Polskiego Czerwonego Krzyża z Krakowa, którzy poprowadzili szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję nie tylko przypomnieć sobie wiadomości z zakresu udzielania pierwszej pomocy, ale również mogli utrwalić swoje umiejętności podczas zajęć praktycznych na fantomie.
To była bardzo cenna lekcja, za którą serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i przybyli do naszej szkoły.











