WYDARZENIA

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
10czw. 2024

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA W BOCHNI ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w konferencji „Dziecko to dziecko – edukacja wysokiej jakości dla wszystkich w praktyce” i wyczerpaniem miejsc na wydarzenie stacjonarne, uruchomiona będzie transmisja online . Udział w tym wydarzeniu organizowanym przez Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna im. Stefana

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
9śr. 2024

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

9.10.2024 r. w Szkole Podstawowej w Dziewinie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej klas IV- VI. W turnieju udział wzięli uczniowie szkół z Gminy Drwinia. Nasza reprezentacja szkolna zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy im dalszych sukcesów sportowych!
Klasyfikacja

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
9śr. 2024

ODBLASKOWY SPACER DO PUSZCZY

9.10 2024 klasa IIIa i IIIb wyruszyła na jesienną wycieczkę odblaskową. Celem wycieczki była obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie  o tej porze roku, ale także zwrócenie uwagi na konieczność noszenia elementów odblaskowych.Przypomniano również zasady poruszania się po drodze. 20241009_093955_Burst0120241009_093345_Burst0120241009_093112_Burst0320241009_093055_Burst0320241009_093055_Burst0220241009_095400_Burst0320241009_095400_Burst0220241009_094327_Burst0220241009_094205_Burst0220241009_09420420241009_094013_Burst02
plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
8wt. 2024

ODBLASKOWY BIEG SZTAFETOWY UCZNIÓW KLAS I-III

8 października 2024r. uczniowie klas I-III spotkali się na miasteczku komunikacyjnym przy szkole w Mikluszowicach. Reprezentanci klas brali udział w biegu sztafetowym. Na początek pani Edyta Sieczka zwróciła uwagę dzieciom jak ważne jest noszenie kamizelek odblaskowych podczas jesiennych spacerów i

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
8wt. 2024

MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE

Bezpieczeństwo na drodze jest kluczowym zagadnieniem, które dotyczy nie tylko naszych uczniów, ale również rodziców i wychowawców. Wspólna odpowiedzialność za edukację na temat zasad ruchu drogowego oraz promowanie bezpieczeństwa jest niezwykle istotna. W  ramach działań związanych z realizacją programu „Odblaskowa

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
4pt. 2024

SPOTKANIE Z TEATREM UCZNIÓW KLAS I-III

4 października 2024 roku w ramach współpracy z Gminną Biblioteką w Drwini i akcji “Biblioteka-tu się czyta”, uczniowie klas I-III mieli możliwość obejrzenia przedstawienia, pt. “Kot w butach” w wykonaniu aktorów z teatru “Blaszany bębenek”.  Spektakl opowiada o magicznym kocie,

plus
  • Angelika
  • 0 com.
4pt. 2024

KOT W BUTACH – SPOTKANIE Z TEATREM

W piątek 4 października 2024 roku w ramach współpracy z Gminną Biblioteką w Drwini i akcji “Biblioteka-tu się czyta”, przedszkolaki miały możliwość obejrzenia przedstawienia, pt. “Kot w butach” w wykonaniu aktorów z teatru “Blaszany bębenek”. Spektakl, to opowieść o młynarczyku

plus
  • Angelika
  • 0 com.
1wt. 2024

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września 2024 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto – Dzień Chłopaka. Każdy chłopiec w tym dniu został wyjątkowo doceniony. Szereg niespodzianek przygotowały dziewczynki wraz z Paniami. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego Sto lat jak również symbolicznych upominków. Każdy chłopiec

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
30pon. 2024

DZIEŃ CHŁOPAKA

Okazja była nie byle jaka,
radośnie obchodziliśmy Dzień Chłopaka.
Panowie dostali cukierki,
a kto w krawat był  ubrany,
ten nie został zapytany.
30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka.  Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Marią Ziółko zorganizowali akcję pod hasłem

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
27pt. 2024

POMOC DLA POWODZIAN

W dniach od 23.09.2024- 27.09.2024 r. w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło zbiórkę na rzecz osób, które ucierpiały w wyniku powodzi w województwie śląskim, dolnośląskim i opolskim. Dzięki trwającej niespełna tydzień akcji udało się zgromadzić sporą ilość  darów w

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
26czw. 2024

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26 września w całej Europie obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych, którego celem jest zachęcanie wszystkich do nauki języków obcych i promowanie zalet różnorodności językowej i kulturowej.
W naszej szkole również świętowaliśmy ten dzień – były piosenki, malowanie flag, powitania w różnych

plus
  • Angelika
  • 0 com.
25śr. 2024

BEZPIECZNIE NA DRODZE – SPOTKANIE Z POLICJĄ

25 września 2024 r. podczas spaceru spotkała nas niebywała niespodzianka. W trakcie, gdy przedszkolaki utrwalały swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa na ulicy naszym oczom i uszom ukazały się dwa motocykle. Po chwili tuż obok nas pojawili się Panowie Policjanci z

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
25śr. 2024

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

25 września 2024 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy ubiegali się o funkcję w samorządzie w każdej klasie przedstawili swój program. Nie zabrakło chwytliwych postulatów:  „dzień bez jedynki” czy „większa ilość dyskotek”. Każdy z

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
25śr. 2024

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

25 września 2024 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Bochni z wydziału Ruchu Drogowego. Celem spotkania było przekazanie uczniom podstawowych zasad przestrzegania bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali pogadanki na

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
24wt. 2024

WYCIECZKA DO KRAKOWA UCZNIÓW KLAS I-III

24 września 2024 roku uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Krakowa.  Zwiedzanie miasta uczestnicy rozpoczęli od Barbakanu i Bramy Floriańskiej.  Następnie ulicą Floriańską udali się na Rynek Główny. Dzieci poznały historię Kościoła Mariackiego oraz Sukiennic.

plus
  • Angelika
  • 0 com.
24wt. 2024

ARKA NOEGO – TEATRZYK

We wtorek 24 września 2024 roku po raz pierwszy w tym roku szkolnym nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru Eden, aby zaprezentować przedstawienie, pt. “Arka Noego”. Gdy Noe dostrzega nadchodzące ciemne chmury zwiastujące deszcz, uświadamia sobie, że musi wybudować olbrzymi

plus
  • Angelika
  • 0 com.
24wt. 2024

POWITANIE JESIENI

23 września 2024 r. przedszkolaki obu grup – Krasnoludki i Niedźwiadki – uroczyście powitały nową porę roku – Panią Jesień. W związku z nową porą roku zmienił się wystrój naszych sal oraz przedszkola. W kącikach przyrody pojawiły się dary jesieni:

plus
  • Angelika
  • 0 com.
23pon. 2024

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień Przedszkolaka to czas, który uwielbiają wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola. Jest to okazja do wspólnej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Niektórzy obchodzili ten dzień po raz pierwszy, a inni po raz ostatni. W poniedziałek 23 września 2024

plus
  • Angelika
  • 0 com.
20pt. 2024

NA STRAŻY CZYSTEJ ZIEMI – AKACJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

W piątek 20 września 2024 roku w naszym przedszkolu odbyła się 31 edycja Akcji Sprzątania Świata.
Akcja “Clean Up The World” swój początek wzięła od sprzątania Australii. W 1993 roku jej pomysłodawca, australijski żeglarz i biznesmen Ian Kiernan, rozszerzył ideę “Clean

plus
  • Angelika
  • 0 com.
16pon. 2024

W NOWYM ROKU SZKOLNYM

2 września 2024 r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2024/2025. Od samego rana w salach przedszkolnych gromadziły się dzieci, gdzie czekały na nie Panie wychowawczynie – Pani Dorotka i Pani Kinga. W naszym przedszkolu można spotkać Krasnoludki – grupa 3,4,5 latków oraz

Skip to content