WYDARZENIA

plus
  • Lucja
  • 0 com.
1wt. 2021

ROWEREM PO PUSZCZY

Uczniowie kl. VI i VII udali się na wycieczkę rowerową do Puszczy Niepołomickiej, która miała służyć integracji, rozwojowi aktywności fizycznej i odpoczynkowi na łonie natury. Trasa liczyła ponad 20 km, a po drodze cała grupa zatrzymała się nad Czarnym Stawem,

plus
  • Angelika
  • 0 com.
26śr. 2021

KRASNOLUDKI SKŁADAJĄ ŻYCZENIA MAMUSIOM

Kochana Mamusiu!
Niech życie Ci płynie bez goryczy, smutku.
A piękne marzenia niech dojdą do skutku.
Niech Twoje życie radość przeplata,
i nici szczęścia wiją się przez lata.

Wszystkim wspaniałym Mamusiom w dniu ich święta życzymy: zdrowia, sił oraz niegasnącej radości dnia codziennego. Dziękujemy za

plus
  • Angelika
  • 0 com.
26śr. 2021

ŻYCZENIA DLA MAMY OD SŁONECZEK

26 maja Dzień Matki Wszystkim Mamusiom z okazji ich święta życzymy, aby w życiu zdarzały im się tylko najpiękniejsze chwile…..  Z okazji dnia tego, wszystkiego najlepszego życzy grupa „Słoneczek” 1622032661114_resize_8received_516892582999122_resize_42     [KGVID]http://www.mikluszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/video-1622032354-1.mp4[/KGVID] [KGVID]http://www.mikluszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/video-1622032362.mp4[/KGVID] [KGVID]http://www.mikluszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/video-1622032369.mp4[/KGVID] [KGVID]http://www.mikluszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/video-1622032384.mp4[/KGVID][KGVID]http://www.mikluszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/video-1622032354-1.mp4[/KGVID]  
plus
  • Lucja
  • 0 com.
19śr. 2021

KRAKOWSKA MATEMATYKA

19 maja odbył się szkolny etap konkursu Krakowska Matematyka 2021 „Setne urodziny Stanisława Lema i inne krakowskie rocznice” zorganizowanego przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.
Cel konkursu to popularyzacja matematyki, rozwijanie zainteresowań oraz możliwość wykazania się umiejętnościami matematycznymi uczniów.
Ze względu na

plus
  • Lucja
  • 0 com.
18wt. 2021

URODZINY JANA PAWŁA II

Galeria
plus
  • Angelika
  • 0 com.
18wt. 2021

ROCZNICA URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

18 maja 1920 roku urodził się Karol Wojtyła, papież Polak oraz patron naszego przedszkola. Nasze przedszkolaki z tej okazji powróciły myślami do tej cudownej postaci, wspaniałego człowieka który na dobre zapisał się w naszej historii. Dzieci brały udział w pogadankach

plus
  • Lucja
  • 0 com.
4wt. 2021

MAJÓWKA KL. VI

Uczniowie klasy VI spotkali się on-line, aby wspólnie uczcić święta majowe – ważne dla każdego Polaka.  Przypomnieli  znaczące wydarzenia z kart historii Polski i zaśpiewali hymn. Uczniowie wystąpili w strojach galowych ozdobionych samodzielnie wykonanymi kokardami narodowymi. Pamiętali również o udekorowaniu

plus
  • Angelika
  • 0 com.
2niedz. 2021

2 MAJA DZIEŃ FLAGI

2 maja świętujemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/swietujmy-dzien-flagi-rzeczypospolitej-polskiej2 729x308 (1)  
plus
  • Lucja
  • 0 com.
2niedz. 2021

BIAŁO-CZERWONO

To wspaniale, że na Waszych domach dumnie powiewają biało-czerwone flagi. Niektórzy z rodzicami dekorowali również kapliczki i remizy OSP, a niektórzy udekorowali okna. Wywieszenie flagi w święta narodowe jest oznaką patriotyzmu oraz pamięci o tych, którzy tworzyli naszą historię, a

plus
  • Lucja
  • 0 com.
2niedz. 2021

ŚWIĘTUJEMY!

Pierwsze dni maja to święta Polaków. 1 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracy. 2 maja – Święto Flagi Polskiej oraz Polaków i Polonii, a 3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja. Każdy Polak – dumny z tego, że jest Polakiem wywiesza

plus
  • Lucja
  • 0 com.
30pt. 2021

AKADEMIA CZWARTAKÓW

30 kwietnia 2021 roku w przeddzień świąt majowych uczniowie klasy IV wzięli udział w akademii on-line z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Przypomnieli  ważne wydarzenia z historii Polski dotyczące okoliczności powstania Ustawy. W wierszach zaprezentowali czym jest dla nich Ojczyzna.

plus
  • Lucja
  • 0 com.
30pt. 2021

PIERWSZAKI ŚWIĘTUJĄ

Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień to miłość, biel – serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste. Aby uczcić przypadające 2 maja Święto Flagi, uczniowie klasy I samodzielnie wykonali biało- czerwone symbole narodowe. Ozdobią oni nimi swoje domy…
plus
  • Angelika
  • 0 com.
30pt. 2021

MAJOWE ŚWIĘTA

30 kwietnia 2021 r. dzieci z naszego przedszkola z okazji zbliżających się Świąt Majowych przygotowały krótką akademię. Była to świetna okazja do rozmowy o patriotyzmie oraz znaczeniu Ojczyzny w życiu każdego człowieka – nawet tego małego. Wszystkie dzieci pełne powagi

plus
  • Lucja
  • 0 com.
27wt. 2021

DZIEŃ ZIEMI 2021

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi.
Tegorocznym motywem przewodnim było hasło: „Przywróć naszą Ziemię”.
Dzień Ziemi jest okazją do promowania postaw ekologicznych „Zmiana zaczyna się od działania”.
Z  tej okazji został zorganizowany szkolny konkurs na zdjęcie pod hasłem „ Przywróć naszą Ziemię”. Na konkurs

plus
  • Angelika
  • 0 com.
22czw. 2021

DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Ziemi dlatego też w tym dniu oraz podczas tygodniowych zajęć dzieci poznały wiele ciekawostek na temat naszej planety jak również przybliżyły tajniki recyklingu oraz zasad ochrony środowiska. Oprócz interesujących zajęć edukacyjnych dzieci brały udział w

plus
  • Lucja
  • 0 com.
2pt. 2021

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Niech Zmartwychwstały Chrystus, który niesie odrodzenie duchowe napełni wszystkich pokojem oraz wiarą, da siłę w pokonywanie trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość… Radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego święconego oraz obfitych łask od Zmartwychwstałego Chrystusa życzą Dyrekcja  Nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mikluszowicach
plus
  • Lucja
  • 0 com.
1czw. 2021

SZKOLNY KONKURS NA „KARTKĘ WIELKANOCNĄ” – rozstrzygnięty!

SZKOLNY KONKURS NA „KARTKĘ WIELKANOCNĄ” – rozstrzygnięty! 1 miejsce: Madzia Banaś 2 miejsce: Zofia Kumor i Aleksandra Piwowarczyk 3 miejsce: Julia Zygmunt, Bartosz Sądel, Marek Piątkowski Wyróżnienia: Amelka Banach, Julia Spirodek, Laura Mizur, Inga Świerblewska, Krzysztof Długajczyk Gratulujemy!!! Fotogaleria…
plus
  • Angelika
  • 0 com.
31śr. 2021

PRZEDSZKOLAKI SKŁADAJĄ ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Pomimo ograniczeń, które spadły na nas z dnia na dzień nasze przedszkolaki „zdążyły” złożyć serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych na ręce Pani Dyrektor. Aby każdy z Was mógł posłuchać i zobaczyć ich namiastkę zapraszamy do oglądnięcia poniższych

plus
  • Angelika
  • 0 com.
30wt. 2021

KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA CHORYCH I KOSZYCZEK DLA POTRZEBUJĄCYCH

Mamy wiosnę, przyroda pomału budzi się do życia. Soczysta zieleń i cudowny śpiew ptaków to coś na co każdy z nas czekał już od dawna. Zieleń… mówią, że zielony to kolor nadziei. Choć współczesna rzeczywistość nie napawa nas optymizmem, to

plus
  • Angelika
  • 0 com.
24śr. 2021

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY…

Czas płynie nieubłaganie, zmieniają się pory roku…  pozwolę sobie na tej drugiej myśli nieco przystanąć. Tegoroczna zima pozwoliła nam się sobą nacieszyć, ale chyba już każdy spragniony jest soczystej zieleni, kwitnących kwiatów oraz śpiewu ptaków. Nic tak nie dodaje energii

Skip to content