WYDARZENIA

plus
  • Lucja
  • 0 com.
22sob. 2020

SPOTKANIE Z MISIEM WOJTKIEM

W ubiegłym roku uczniowie naszej szkoły brali udział w finale I Ogólnopolskiego Turnieju Misia Wojtka, który odbył się w Warszawie.
W tym roku trwają przygotowania do kolejnej edycji, podczas których uczniowie klas V-VIII spotkali się w sobotę, by ćwiczyć przed eliminacjami

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20czw. 2020

WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI

Już kolejny raz uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w akcję organizowaną przez Kapucynów z Krakowa. Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną, która ma na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.
Kapucyni przeliczają pączki w prosty

plus
  • Lucja
  • 0 com.
14pt. 2020

WALENTYNKI

14 lutego w Dzień Zakochanych w naszej szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali uczniom i nauczycielom listy i liściki z miłymi słowami, które wcześniej każdy mógł wrzucić do specjalnej skrzynki i to nie tylko zakochani, ale również ci, którzy chcieli sprawić

plus
  • Lucja
  • 0 com.
12śr. 2020

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Bardzo istotną sprawą w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo w Internecie. Kolejny raz przypomniano o bezpiecznych zachowaniach w sieci przy okazji Dnia Bezpiecznego w Internecie oraz Europejskim Dniu Ochrony Danych Osobowych.
12 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie, na

plus
  • Lucja
  • 0 com.
24pt. 2020

APEL PODSUMOWUJĄCY

24 stycznia 2020 r. był ostatnim dniem I półrocza, w którym dokonano podsumowania pracy uczniów i nauczycieli.
Pani Dyrektor pogratulowała uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce (od kl. IV – średnia 4,75 i wyżej) oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę

plus
  • Lucja
  • 0 com.
23czw. 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak co rok w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. 23 stycznia 2020 roku nasze przedszkolaki gościły swoje ukochane babcie i dziadków. Każda grupa przygotowała piękny program artystyczny. Nie obyło się bez szczerych życzeń, śpiewów

plus
  • Lucja
  • 0 com.
23czw. 2020

KARNAWAŁ

23 I 2020 r. uczniowie naszej szkoły bawili się na balu karnawałowym…
plus
  • Lucja
  • 0 com.
22śr. 2020

DLA BABCI I DZIADKA

22 I 2020 r. w naszej szkole uczniowie kl. I-III witali szczególnych gości – ukochane Babcie i wspaniałych Dziadków. To dla nich przygotowali radosne piosenki, tańce, wiersze i profesjonalne przedstawienie o Czerwonym Kapturku. Uśmiechów i radości było tego dnia bardzo

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20pon. 2020

BAL PRZEDSZKOLAKÓW

20 stycznia 2020 odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Ten poniedziałkowy poranek zupełnie różnił się od innych… nikt nie czuł niedosytu skończonego weekendu czy też zniechęcenia rozpoczynającym się tygodniem. Tego dnia wszyscy ochoczo zmierzali w kierunku pięknie przygotowanych sal,

plus
  • Lucja
  • 0 com.
1śr. 2020

PODZIĘKOWANIA ZA KARTKI DLA POWSTAŃCÓW

Koniec roku jest czasem podsumowań… Do naszej szkoły dotarły podziękowania dla uczniów i nauczycieli, którzy napisali piękne listy i kartki do Powstańców Warszawskich, których cieszy każde ciepłe słowo… Dziękujemy jeszcze raz Powstańcom za walkę, a Wam – że pamiętacie.  
plus
  • Lucja
  • 0 com.
20pt. 2019

SZKOLNA WIGILIA

Piątek, 20 grudnia 2019 r., był w naszej szkole dniem świątecznym. Już od rana uczniowie przygotowywali klasy na wigilijne spotkania opłatkowe. Następnie na holu odbyło się wspólne kolędowanie. Poszczególne klasy zaprezentowały najpiękniejsze kolędy i pastorałki, często z udziałem  klasowych instrumentalistów.

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20pt. 2019

WIGILIA

20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia. Zanim jednak dzieci usiadły do symbolicznego „obiadu” wigilijnego, przedstawiły krótką akademię nawiązującą do zbliżających się wydarzeń. Następnie Pani Dyrektor – Pani Lidia Jodłowska-Rzucidło złożyła życzenia przedstawicielom Rady Rodziców, pracownikom Przedszkola, nauczycielom

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20pt. 2019

KONKURSY ŚWIĄTECZNE

Jak co roku, również i w tym, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia ogłoszono konkursy świąteczne. W tym roku były to konkursy:
– na Szopkę,
– na ozdobę świąteczną,
– na kartkę bożonarodzeniową wykonaną techniką komputerową.
Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Lidia Jodłowska-Rzucidło podczas uroczystej wigilii

plus
  • Lucja
  • 0 com.
18śr. 2019

SZKOŁA DO HYMNU

Każdą uroczystość wagi państwowej rozpoczynamy w szkole odśpiewaniem czterech obowiązujących zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”. Podobnie było podczas Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego w naszej szkole, gdy dokładnie 8 listopada 2019 r. o godz. 11.11 odśpiewaliśmy dumnie hymn Polski. Odśpiewanie hymnu właśnie o

plus
  • Lucja
  • 0 com.
17wt. 2019

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Ostatni tydzień przed świętami był bardzooo intensywny. Jak każdy tak i nasze przedszkolaki podjęły się przygotowań do tych najbardziej ukochanych przez nich świąt Bożego Narodzenia. Było wspólne ubieranie choinki, nauka kolęd oraz dekorowanie swoich sal akcentami świątecznymi. Warto dodać, że

plus
  • Lucja
  • 0 com.
13pt. 2019

SPOTKANIE Z WETERYNARZEM

13 grudnia do naszego przedszkola zawitał Pan Mieczysław Damski. Stało się to już niemal tradycją, że gdy zbliża się zima Pan Doktor odwiedza nas by przypomnieć wszystkim dzieciom o konieczności troski nad ich pupilami, ale nie tylko. Dzieci dowiedziały się

plus
  • Lucja
  • 0 com.
12czw. 2019

POMOC POLAKOM NA LITWIE

Kolejny raz nasza szkolna społeczność przyłączyła się do akcji organizowanej przez p. Stanisława Dębosza – „Pomoc Polakom na Litwie” i kolejny raz okazało się, że nie ustajemy w dzieleniu się tym, co mamy. Na przełomie listopada i grudnia zebraliśmy bardzo

plus
  • Lucja
  • 0 com.
11śr. 2019

UWAGA NA CZAD!

Sezon zimowy to czas ogrzewania naszych domów. Tymczasem czad nazywany „cichym zabójcą”, który może ulatniać się z nieszczelnych instalacji grzewczych, może okazać się śmiertelnym zagrożeniem. A wystarczy zaopatrzyć się w czujki.
O zagrożeniu tlenkiem węgla naszym uczniom opowiadał przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w

plus
  • Lucja
  • 0 com.
11śr. 2019

SŁODKIE SPOTKANIE

Każde dziecko uwielbia bawić się w kuchni podążając zatem za zainteresowaniami naszych przedszkolaków zaprosiliśmy do przedszkola Pana Dominika Łobodzińskiego – kucharza oraz cukiernika. O swojej pasji do kuchennych podbojów przyznaje się już od lat dziecięcych. Jak sam mówi: od małego,

plus
  • Lucja
  • 0 com.
10wt. 2019

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Sukces ucznia klasy IV Norberta Biernata, który po eliminacjach szkolnych 21 listopada 2019 r. zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego „ Krakowska Matematyka 2019/2020”. Gratulujemy dużej wiedzy matematycznej i będziemy trzymać kciuki w marcu podczas zmagań w Krakowie.
Gratulacje również

Skip to content