WYDARZENIA

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
19śr. 2025

„Sieciaki.pl- SZKODLIWE TREŚCI”- KLASA Ib i II WZIĘŁA UDZIAŁ W SZKOLENIU ON-LINE

W dniu 19 listopada klasa Ib i II wzięły udział w spotkaniu on-line „Sieciaki.pl – Szkodliwe treści” zorganizowanym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Dzięki udziałowi w zajęciach uczniowie dowiedzieli się o tym, jak szkodliwy jest hejt, po jakie treści nie

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
19śr. 2025

#19LISTOPADA#DzieciństwoBezPrzemocy

19 listopada 2025 r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci, który jest jednocześnie finałem ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy”. Był to dla całej społeczności szkolnej ważny i symboliczny dzień, przypominający, jak istotne jest budowanie bezpiecznego, pełnego

plus
  • Angelika
  • 0 com.
17pon. 2025

TAJEMNICE DŹWIĘKU – FIZYKA DLA SMYKA

17 listopada2025 r. dzieci miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach z cyklu „Fizyka dla smyka”. Zajęcia prowadził pan fizyk z Akademii Nauki, który udowodnił, że wiedza może przychodzić bez wysiłku, za to z dużą ciekawością.
Tematem przewodnim był dźwięk. Przedszkolaki sprawdzały,

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
14pt. 2025

UCZNIOWIE KLASY III NA KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA W MUZEUM ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

14 listopada 2025 r. trójka uczniów klasy III reprezentowała naszą szkołę w „Konkursie Pięknego Czytania” organizowanym przez wydawnictwo Promyczek Dobra. Wydarzenie odbyło się w Muzeum Św. Jana Pawła II w Krakowie.
Naszą szkołę godnie reprezentowali: Nikola Szczygieł, Klara Mizur oraz Bartosz

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
14pt. 2025

„TAJEMNICA DŹWIĘKU”- WARSZTATY FIZYKA DLA SMYKA

14.11.2025 r. w naszej szkole odbyły się fascynujące warsztaty edukacyjne z cyklu „Fizyka dla smyka”, zatytułowane „Tajemnica dźwięku”. Uczestniczyli w nich chętni uczniowie, którzy dzięki ciekawym doświadczeniom i eksperymentom odkrywali, co to jest dźwięk, jak powstaje i jak się rozchodzi.

plus
  • Angelika
  • 0 com.
12śr. 2025

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

12 listopada 2025 r.  przenieśliśmy się do świata magii i fantazji, świętując Dzień Postaci z Bajek. W salach zaroiło się od księżniczek, zwierzątek czy superbohaterów.
W tym dniu dzieci brały udział w bajkowych quizach, które sprawdzały ich znajomość ulubionych historii, a

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
12śr. 2025

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Z okazji Dnia Postaci z Bajek 12 listopada w naszej szkole odbył się konkurs na najlepszy kostium bajkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły przebrani za swoje ulubione postacie z bajek, tworząc barwną i radosną atmosferę.

plus
  • Angelika
  • 0 com.
7pt. 2025

PRZEDSZKOLE DO HYMNU

W piątek, 7 listopada 2025 roku, nasze przedszkole z dumą włączyło się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”, organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. O godzinie 11:11 cała społeczność przedszkolna wspólnie odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”, oddając w

plus
  • Angelika
  • 0 com.
7pt. 2025

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

7 listopada 2025 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Cała społeczność przedszkolna zebrała się, by wspólnie uczcić to wyjątkowe wydarzenie – symbol wolności, odwagi i miłości do Ojczyzny.
Część artystyczną przygotowała grupa Krasnoludków, która zaprezentowała pełen

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
7pt. 2025

UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 7 listopada 2025 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego, po którym uczniowie klas V i VI zaprezentowali montaż słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem pani 

plus
  • Angelika
  • 0 com.
5śr. 2025

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE – ZAPROSZENIE

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
4wt. 2025

UCZNIOWIE KLASY TRZECIEJ WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLENIU ON-LINE „SIECIAKI.PL: NADUŻYWANIE EKRANÓW”

 4 listopada 2025 r. uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w szkoleniu on-line zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”, prowadzonej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
Tematem spotkania było „Sieciaki.pl: nadużywanie ekranów” – zajęcia skierowane do dzieci w wieku 7–9 lat. Uczniowie

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
30czw. 2025

UCZNIOWIE KLASY 4a I 4b ROZDAJĄ ODBLASKOWE ULOTKI

Uczniowie klas 4a i 4b poprzez gry i zabawy dydaktyczne na miasteczku komunikacyjnym poznawali zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz zachęcali mieszkańców okolicznych miejscowości odwiedzających cmentarz przed świętem zmarłych do konieczności noszenia odblasków, rozdając im samodzielnie wykonane ulotki. IMG20251108110149IMG20251108110224IMG20251030123545IMG20251030122942IMG20251023123916IMG20251023124102IMG20251030124055IMG20251030123338IMG20251030123328IMG20251030123322  
plus
  • Angelika
  • 0 com.
30czw. 2025

PAMIETAMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI.

W przeddzień zbliżającego się Święta Zmarłych dzieci z naszego przedszkola 30 października 2025 roku udały się spacerem na cmentarz parafialny w Mikluszowicach. Przedszkolaki, pod opieką swoich wychowawczyń, odwiedziły Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie złożyły kwiaty i zapaliły znicze jako wyraz pamięci

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
30czw. 2025

PRACE PORZĄDKOWE WOLONTARIUSZY SZKOLNEGO KOŁA CARITAS NA CMENTARZU W MIKLUSZOWICACH

30 października 2025 roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas udali się na Cmentarz Parafialny w Mikluszowicach, aby uporządkować groby żołnierskie oraz udekorować je zniczami i kwiatami. Działanie to było wyrazem szacunku i pamięci wobec tych, którzy stracili swoje życie w czasie

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
30czw. 2025

DRUGOKLASIŚCI PROMUJĄ BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Angażowanie społeczności szkolnej w promowanie bezpieczeństwa na drodze nie tylko zwiększa wiedzę dzieci, ale również umacnia więzi w rodzinach i społeczności lokalnej, co z kolei przyczynia się do zmniejszenia liczby wypadków drogowych. Ważne jest, aby edukacja w tym zakresie była

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
28wt. 2025

WYCIECZKA KLAS VI-VIII NA GÓRNY ŚLĄSK

28 października 2025 r. uczniowie klas VI, VII i VIII wzięli udział w wycieczce na Górny Śląsk. Program wyprawy był niezwykle ciekawy i edukacyjny.  Obejmował wizytę w Kopalni Guido w Zabrzu oraz w Śląskim Planetarium – Parku Nauki w Chorzowie.
Pierwszym

plus
  • Angelika
  • 0 com.
27pon. 2025

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

27 października 2025 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Policjanci przybyli, aby porozmawiać z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwego zachowania w różnych sytuacjach.
Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem wysłuchały

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
27pon. 2025

„ODBLASKOWA KAMIZELKA- BEZPIECZNI NA DRODZE”

W ramach kampanii „Odblaskowa Szkoła” uczniowie naszej szkoły przygotowali własne projekty odblaskowej kamizelki, które mają na celu promowanie bezpieczeństwa na drodze, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.
Projekt zakładał połączenie funkcjonalności z kreatywnością – kamizelki  mają
7bd17e95_a65b3f0d_ce82316a_868d2049_0aa2f55ee653263caf28c47a96f4220251029_08535820251029_085408
być nie tylko widoczne z daleka dzięki

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
27pon. 2025

SZKOLNY ETAP KONKURSU PLASTYCZNEGO „ODBLASKOWY KASK”

W październiku w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu plastycznego „Odblaskowy kask”, którego celem było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcanie uczniów do noszenia elementów odblaskowych podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach.
W konkursie wzięli udział uczniowie z

Skip to content