WYDARZENIA

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
27pon. 2025

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI NA MIASTECZKU KOMUNIKACYJNYM

W ramach działań profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 27 października 2025 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Zajęcia przeprowadzono na Miasteczku Komunikacyjnym przy naszej szkole.
Policjanci przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego poruszania się

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
24pt. 2025

WYJAZD KLASY VII i VIII DO NOWOHUCKIEGO CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE

Dnia 24 października 2025 r.  uczniowie klas VII i VIII wybrali się do Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie, aby obejrzeć spektakl teatralny „Dziady cz. II” na podstawie dramatu Adama Mickiewicza.
Celem wyjazdu było przybliżenie uczniom jednego z najważniejszych dzieł polskiego romantyzmu

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
23czw. 2025

„BĄDŹ WIDOCZNY- ŚWIEĆ PRZYKŁADEM” ODBLASKOWA AKCJA UCZNIÓW KLAS I-III

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Odblaskowa Szkoła”, której celem jest promowanie bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypominanie o konieczności noszenia elementów odblaskowych.
W ramach tegorocznych działań, 23.10.2025 roku uczniowie klas I–III wyruszyli ulicami Mikluszowic w

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
23czw. 2025

JESIENNY SPACER DO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ UCZNIÓW KLASY III

 23 października 2025 roku uczniowie klasy III wybrali się na edukacyjny spacer do Puszczy Niepołomickiej. Podczas wyjścia mieli okazję obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią oraz utrwalić wiadomości o warstwach lasu. Dzieci uczyły się rozpoznawać kierunki geograficzne, zwracając uwagę na

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
23czw. 2025

„ODBLASKOWO NA SPORTOWO” W KLASIE I i IVA

W naszej szkole odbyły się wyjątkowe rozgrywki sportowe pod hasłem „Odblaskowo na sportowo”, w których wzięli udział uczniowie klas Ia i IVa. Głównym celem wydarzenia było nie tylko rozwijanie sprawności fizycznej i integracja międzyklasowa, ale także promowanie noszenia odblasków oraz

plus
  • Angelika
  • 0 com.
21wt. 2025

DZIEŃ WARZYW I OWOCÓW

21 października 2025 r. obchodziliśmy Dzień Warzyw i Owoców – barwne i smakowite święto. We wspólnej zabawie i nauce uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci rozmawiały o tym, dlaczego warto jeść warzywa i owoce, poznały ich znaczenie dla zdrowia oraz uczyły

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
21wt. 2025

KREATYWNE STROJE ODBLASKOWE- ŚWIECIMY PRZYKŁADEM!

Uczniowie klas I–III wzięli udział w szkolnym konkursie „Kreatywny strój odblaskowy”, zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji „Odblaskowa szkoła”.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały różnorodne, kolorowe i pomysłowe stroje, w których główną rolę odegrały oczywiście elementy odblaskowe. Każdy uczestnik zaprezentował swój wyjątkowy

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
21wt. 2025

PRÓBNA EWAKUACJA PRZECIWPOŻAROWA

W dniu 21 października 2025 r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie znajomości procedur bezpieczeństwa przez uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, a także ocenę czasu potrzebnego na opuszczenie budynku w sytuacji zagrożenia.
Cała akcja

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
21wt. 2025

POWIATOWE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu 21 października 2025 r. w Hali Widowiskowo–Sportowej w Bochni odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej dla uczniów klas IV–VI szkół podstawowych. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje szkół z całego powiatu bocheńskiego.
Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała się bardzo dobrze,

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
21wt. 2025

„ODBLASKOWE GOTOWANIE”

W ramach ogólnopolskiej akcji Odblaskowa Szkoła, mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drodze, nasza szkoła podejmuje kreatywne inicjatywy. Jedną z nich jest organizacja wydarzenia pod hasłem Odblaskowe gotowanie.
To wyjątkowe wydarzenie edukacyjno-profilaktyczne, które łączy promocję zdrowego stylu życia z nauką

plus
  • Angelika
  • 0 com.
16czw. 2025

DZIEŃ PATRONA – ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

16 października 2025 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Patrona – Świętego Jana Pawła II. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w stroje galowe, podkreślając uroczysty charakter święta. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o życiu św. Jana Pawła II, poznając jego

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
16czw. 2025

„PODĄŻAJ ŚCIEŻKĄ JANA PAWŁA II”- ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

16 października 2025 r. cała społeczność naszej szkoły uczciła Święto Patrona – św. Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęły się rano od wspólnej Mszy Świętej w kościele parafialnym w Mikluszowicach, której przewodniczył ksiądz proboszcz Adam Dynak. Eucharystia została odprawiona w intencji

plus
  • Angelika
  • 0 com.
15śr. 2025

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15 października 2025 roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty.
Tego dnia nasze przedszkolaki pragnęły wyrazić wdzięczność pani Dyrektor, swoim ukochanym nauczycielkom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud

plus
  • Angelika
  • 0 com.
14wt. 2025

OPOWIEŚĆ O DOBRYM CZŁOWIEKU – SPOTKANIE Z TEATREM

14 października 2025 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Eden ze spektaklem pt. „Opowieść o dobrym człowieku”, który zabrał dzieci w niezwykłą podróż do barwnego, starożytnego miasta. To właśnie tam poznaliśmy sympatyczną dziewczynę o imieniu Hula Hop. Radosna, pełna dobroci bohaterka

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
13pon. 2025

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2025 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej – wyjątkowego święta wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty.
Uczniowie Samorządu Uczniowskiego, pod opieką Pani Anety Mazur, przygotowali kreatywny i pełen humoru występ artystyczny. Jego

plus
  • Angelika
  • 0 com.
10pt. 2025

DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

10 października 2025 roku obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Tego dnia w salach pojawiły się różnorodne gry – od klasycznych, takich jak „Chińczyk” czy „Domino”, po nowoczesne gry edukacyjne i logiczne. Centralnym punktem wydarzenia była wspólna rozgrywka w grę planszową w

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
9czw. 2025

WYCIECZKA KLASY II I III DO ZAKOPANEGO

9 października 2025 r. uczniowie klas 2 i 3 wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Zakopanego. Program wyjazdu obejmował spacer malowniczą Doliną Strążyską oraz wizytę w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Podczas wędrówki uczniowie mieli okazję nie tylko podziwiać piękno

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
7wt. 2025

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO IWKOWEJ

7 października 2025 r. klasy Ia i Ib udały się na wycieczkę do Bacówki „Biały Jeleń” w  Iwkowej. Dzieci brały udział w warsztatach edukacyjnych „ Od ziarenka do bochenka”. Uczniowie poznali wszystkie etapy wypieku chleba, od mielenia ziarna, poprzez robienie

plus
  • Maria Ziółko
  • 0 com.
4sob. 2025

TYDZIEŃ BUDOWANIA RELACJI- KLASA VI

Uczniowie klasy szóstej podczas zajęć z wychowawcą obejrzeli film Gdzie jest Mimi zamieszczony na stronie Fundacji Dajmy Dzieciom Siłę.  Dzieci poznały  historię opartą na prawdziwych zgłoszeniach przesyłanych do Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Film opowiadał o dziewczynie

plus
  • Angelika
  • 0 com.
3pt. 2025

TYDZIEŃ BUDOWNIA RELACJI

W dniach od 29 września do 3 października 2025 r. wszystkie grupy w naszym przedszkolu wzięły udział w zajęciach realizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień budowania relacji”, zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jej celem było wzmacnianie więzi, rozwijanie empatii oraz

Skip to content