WYDARZENIA

plus
  • Lucja
  • 0 com.
30śr. 2016

Dzień Światowego Misia

Każdy z nas miał w dzieciństwie, swojego ulubionego misia.  Dla większości dzieci miś to największy „skarb” bez którego  nie mogą zasnąć, a także ulubiona przytulanka, która koi każdą łzę – przy której każdy maluch czuje się bezpiecznie. Nie bez powodu

plus
  • Lucja
  • 0 com.
29wt. 2016

Gratulacje dla Karola!

Niewiele osób z naszej szkoły wie, że w kl. IIIa mamy Mistrza Judo. Karol Kowalski, bo o nim mowa, jest bardzo skromny i o swoich sukcesach mówi niewiele. Ostatnio stanął na najwyższym podium będąc zawodnikiem zwycięskiej drużyny z MOSiR Bochnia

plus
  • Lucja
  • 0 com.
28pon. 2016

Andrzejki 2016

Młodzież znakomicie bawiła się na dyskotece. Wybrano królewską parę parkietu. Pierwszymi tancerzami zostali Ola Szal i Konrad Ziółko. Łakocie andrzejkowe przygotowały: Zosia Aksamit, Zuzia Gąsiorek i Kasia Kozak. Szkoda, że impreza trwała tylko trzy godziny.
plus
  • Lucja
  • 0 com.
28pon. 2016

Andrzejki

Zabawa, tańce, wróżby… Fotogaleria…
plus
  • Lucja
  • 0 com.
25pt. 2016

Pluszaki w szkole

Światowy Dzień Misia przypadający na 25 listopada, obchodzili najmłodsi uczniowie naszej szkoły. W tym dniu każdy uczeń z klas I – III mógł przynieść w tornistrze (oprócz książek i zeszytów) swojego ulubionego pluszaka. Najmłodsi nie zapomnieli o swoich przytulankach, które

plus
  • Angelika
  • 0 com.
24czw. 2016

Przedszkolaki znają „997”

23 listopada 2016 r. dzieci z naszego przedszkola wraz ze swymi Paniami udały się na przedstawienie, które miało za zadanie przypomnieć im znaną już do tej pory tematykę bezpieczeństwa.
Oczywiście takiej wiedzy nigdy za wiele, dlatego ochoczo odpowiedzieliśmy na zaproszenie Pani

plus
  • Lucja
  • 0 com.
23śr. 2016

Uczniowie przedszkolakom o bezpieczeństwie

23 listopada 2016 r. przedszkolaki oglądnęły ciekawy i bardzo wartościowy występ dotyczący bezpieczeństwa, który przygotowali ich starsi koledzy pod okiem Pani Lidii Jodłowskiej-Rzucidło w czasie zajęć świetlicowych.  
plus
  • Angelika
  • 0 com.
22wt. 2016

Kartki Świąteczne

Galeria…
plus
  • Lucja
  • 0 com.
21pon. 2016

Przygoda z Tymbarkiem

19 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozgrywkach powiatowych „Z PODWÓRKA O PUCHAR TYMBARKU”.   Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym”.
W naszej drużynie wystąpiło 10 świetnie zapowiadających się zawodników: Franciszek Mazurek, Rafał Gawłowicz, Mateusz Pasiut, Bartosz Pradel, Mikołaj

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20niedz. 2016

Spotkanie z wielką kulturą

Młodzież naszego gimnazjum spędziła uroczy wieczór w Teatrze STU, oglądając „Zemstę” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Podziwiano wspaniałe kreacje aktorskie Dariusza Gnatowskiego, Łukasza Rybarskiego, Beaty Rybotyckiej. Spektakl dostarczył wielu artystycznych wrażeń.
Uczniowie już wiedzą, że czas wykorzystany na spotkanie ze sztuką, nigdy

plus
  • Lucja
  • 0 com.
20niedz. 2016

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Halowej Piłki Nożnej Chłopców

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Myślenicach. Skład drużyny: Buczak Przemysław, Burek Dawid, Data Krystian, Domagała Karol, Józefat Damian, Kowalski Karol, Olipra Mateusz, Pasiut Jakub, Smoleń Jakub,Wilczek Mikołaj. Opiekun: p.Kinga Capik Majcher
plus
  • Lucja
  • 0 com.
18pt. 2016

Z WIZYTĄ NA WAWELU

18 listopada 2016 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w wycieczce na Wawel. Fotogaleria…
plus
  • Lucja
  • 0 com.
18pt. 2016

CZWARTOKLASIŚCI WSTĘPUJĄ DO DKE!

18 listopada 2016 r. sześcioro uczniów klasy IV wstąpiło w szeregi DKE. Są to: Gabrysia Fiołek, Marlena Gawłowicz, Mikołaj Lis, Maja Maziarka, Oliwia Pałkowska i Milena Rzucidło. Nowi członkowie DKE otrzymali okolicznościowe zakładki oraz magnesy z logo
„Ja czytam”.
Tekstem, który zainaugurował

plus
  • Angelika
  • 0 com.
16śr. 2016

Malowali bombki choinkowe

W dniu 15.11.2016 r. dzieci z obu grup wraz ze swoimi rodzicami oraz Paniami z przedszkola wybrały się na wycieczkę do Fabryki Baniek „ARMAR” oraz Kina Cinema City Bonarka  w Krakowie. Pomimo delikatnego mrozu, który od rana szczypał wszystkich w

plus
  • Lucja
  • 0 com.
15wt. 2016

LEKCJA Z PANEM SIENKIEWICZEM

15 listopada 2016 r., w setną  rocznicę śmierci autora „Trylogii”, klasy IV –VI (każda z osobna) wzięły udział w „Lekcji z Panem Sienkiewiczem”. Najpierw uczniowie obejrzeli krótki film na temat życia i twórczości bohatera dnia. Potem mogli sprawdzić swą pamięć
i

plus
  • Lucja
  • 0 com.
14pon. 2016

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Gminne obchody Święta Niepodległości pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Drwinia odbyły się 11 listopada 2016 r. w Mikluszowicach. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św., którą odprawił ks. Prałat Józef Piech w kościele w Mikluszowicach, w której uczestniczyły poczty sztandarowe szkół. Przed

plus
  • Angelika
  • 0 com.
10czw. 2016

98. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada br. uroczyście obchodziliśmy 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia wiele się działo w naszej szkole.
Najpierw uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawcy Pani Marty Panek przedstawili program artystyczny pt. „Polsko, nie jesteś Ty już niewolnicą!” Przez scenę

plus
  • Angelika
  • 0 com.
10czw. 2016

Jesteśmy Polką i Polakiem – akademia z okazji Święta Niepodległości

W przeddzień 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości (10.11.2016 r. ) obchodziliśmy wspólnie wraz z uczniami Szkoły w Mikluszowicach wyżej wspomniane święto. W tym dniu tematyka zajęć związana była właśnie z tym wydarzeniem oraz naszą Ojczyzną. Dzieci miały możliwość poznać symbole narodowe,

plus
  • Lucja
  • 0 com.
10czw. 2016

„Wstań, Polsko moja”

10 listopada 2016 r. młodzież gimnazjalna uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Uczniowie klasy III a gimnazjum pod kierunkiem pani Doroty Czarneckiej w montażu słowno-muzycznym „Wstań, Polsko moja” w przystępny i obrazowy sposób przypominali najważniejsze

plus
  • Angelika
  • 0 com.
10czw. 2016

Finał Wojewódzki przed Gimnazjalistami

8.11.2016 r. w Krzeszowicach drużyna z Gimnazjum w Mikluszowicach brała udział w Półfinałach Wojewódzkich Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym” co pozwoliło na sprawiedliwy przebieg rywalizacji. Stawką spotkania było wywalczenie awansu do

Skip to content