WYDARZENIA

plus
  • Angelika
  • 0 com.
14pt. 2016

Święto KEN w przedszkolu

14  października 2016 roku świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Był to niezwykły dzień, gdyż dzieci poprzez wiersze, śpiewy oraz taniec pragnęły wyrazić płynącą prosto z serca wdzięczność wychowawcom oraz całemu personelowi przedszkola za ich miłość, opiekę oraz trud

plus
  • Lucja
  • 0 com.
14pt. 2016

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Wdzięczni za trud…
Samorząd Uczniowski 13.10.2016 r. złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Na szkolnej scenie zaprezentował się kabaret „Trio”. W programie TVN – Fakty dziennikarz Wiktor G. przekazał (w sposób humorystyczny) „ wiadomości” z pokoju nauczycielskiego, korytarzy szkolnych, szatni i

plus
  • Angelika
  • 0 com.
11wt. 2016

Jedz owoce i warzywa to na zdrowie dobrze wpływa

11 października 2016 roku nasze przedszkole odwiedziła Pani higienistka, która opowiadała dzieciom o konieczności spożywania warzyw i owoców oraz uprawiania sportów. Poza bardzo ciekawymi rzeczami o których mówiła Pani Basia, dzieci miały możliwość pozgadywać zagadki. W ich rozwiązaniu miał pomóc

plus
  • Angelika
  • 0 com.
10pon. 2016

Szkolenie z PCK

Galeria  
plus
  • Angelika
  • 0 com.
3pon. 2016

Wyprawa na daniele

Maluszki wspólnie ze swoimi Paniami udały się na spacer w poszukiwaniu skarbów jesieni. Główną atrakcją spaceru były daniele u Księdza Proboszcza.
plus
  • Angelika
  • 0 com.
3pon. 2016

Warzywno-owocowy zawrót głowy

Warzywno-owocowy zawrót głowy u maluszków. Dzieci smakowały oraz tworzyły piękne kompozycje owocowo-warzywne. Podziwiać możecie w galerii.
plus
  • Lucja
  • 0 com.
3pon. 2016

WYJAZD DO BOCHNI

3 października br. kl. 4 – 6 uczestniczyły w spektaklu przygotowanym przez aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. Na scenie bocheńskiego Oratorium uczniowie obejrzeli adaptację Mikołajka Rene Goscinnego, cyklu najchętniej czytanych książek literatury dziecięcej ostatnich czasów.
Tytułowy bohater to sympatyczny, pogodny i

plus
  • Lucja
  • 0 com.
30pt. 2016

VI edycja Światowych Dni Tabliczki Mnożenia

30 września 2016r. w naszej szkole odbyła się VI edycja Światowych Dni Tabliczki Mnożenia. Uczestniczyli w niej uczniowie klas: 3, 4, 5 i 6.Koordynatorem akcji była p. Edyta Mazurek.
ŚDTM odbywają się każdego roku w ostatni piątek miesiąca września. W wydarzeniu

plus
  • Angelika
  • 0 com.
30pt. 2016

Calineczka

30 września 2016 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Oratorium Świętej Kingi w Bochni na spektakl pt. „Calineczka”. Przedstawienie okazało się strzałem w dziesiątkę – wiele wesołych piosenek oraz rymowanek porywało dzieci  do wspólnej zabawy przeplatając

plus
  • Lucja
  • 0 com.
30pt. 2016

Zwiedzanie kościoła

3o września uczniowie kl. 3b zwiedzili kościół w Mikluszowicach, który jest ich kościołem parafialnym. Jednak nigdy wcześniej nie mieli możliwości zobaczenia szczegółów architektonicznych oraz ciekawostek, niejednokrotnie ukrytych w zakamarkach świątyni. Gimnazjaliści z dużym zainteresowaniem przyglądali się Świętym składającym pokłon Matce

plus
  • Lucja
  • 0 com.
28śr. 2016

Mamy samorząd!

Wybory do samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej za nami! Oto nowy samorząd: Przewodniczący szkoły: Julia Pająk Zastępca: Wiktoria Siudak Skarbnik: Aleksandra Rzucidło Sekretarz: Katarzyna Talaga Opiekun SU: Lidia jodłowska-Rzucidło
plus
  • Lucja
  • 0 com.
27wt. 2016

Szóstoklasiści na grillu

27 września odbyło się spotkanie integracyjne  klasy VI . Był suto zastawiony stół: sałatka pokrojona przez Sandrę i Kasię, wiejski chlebuś, ciasto słodzone stewią,  piszinger z nutellą, a nawet zupa z pokrzywą….pycha! no i oczywiście kiełbaska z grilla. Między pałaszowaniem

plus
  • Angelika
  • 0 com.
26pon. 2016

Wybory do SU

26 września 2016 r. w  gimnazjum odbyły się wybory do  Samorządu Uczniowskiego.  
plus
  • Angelika
  • 0 com.
22czw. 2016

Jesienny bal

22 września tego roku był bardzo wyjątkowy ponieważ w tym dniu uroczyście świętowaliśmy rozpoczęcie astronomicznej jesieni, ale także wydarzenie to połączone zostało ze świętem każdego przedszkolaka, czyli Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka, który przypada na 20 września.
Czas upływał bardzo szybko na wspaniałej

plus
  • Angelika
  • 0 com.
19pon. 2016

Bezpieczny przedszkolak-spotkanie z policjantem

19 września 2016 r. miało miejsce w naszym przedszkolu bardzo ważne wydarzenie. Tego dnia dzieci obu grup odwiedziła Pani Policjantka, która opowiadała wiele ciekawych rzeczy na temat bezpieczeństwa na drodze. Dzieci przypomniały sobie jak należy prawidłowo i „bezpiecznie”przechodzić przez jezdnię

plus
  • Angelika
  • 0 com.
16pt. 2016

Sprzątanie świata

Jak co roku tak i w tym nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”.
16 września dzieci z naszego przedszkola pod opieką Pań sprzątało najbliższą okolicę – teren wokół przedszkola oraz szkoły. Dzieci zostały odpowiednio przygotowane do tego przedsięwzięcia.

plus
  • Lucja
  • 0 com.
16pt. 2016

Posprzątali część świata!

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum od lat biorą udział w światowej akcji „Sprzątanie Świata”. Tak było i w tym roku. Uczniowie z nauczycielami zaopatrzeni w rękawiczki i worki na śmieci ruszyli, by pozbierać śmieci znajdujące się w okolicy. Wszyscy przyznali,

plus
  • Lucja
  • 0 com.
16pt. 2016

Sprzątanie Świata

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum od lat biorą udział w światowej akcji „Sprzątanie Świata”. Tak było i w tym roku. Uczniowie z nauczycielami zaopatrzeni w rękawiczki i worki na śmieci ruszyli, by pozbierać śmieci znajdujące się w okolicy. Wszyscy przyznali,

plus
  • Angelika
  • 0 com.
15czw. 2016

Ognisko klasy IIIa

14 września, jak co roku, klasa IIIa przywitała nowy rok szkolny, spotykając się na ognisku. Tradycyjnie odbyło się ono u kolegi z klasy – Konrada. Uczniom sprzyjała ciągle jeszcze letnia pogoda. Najpierw było  więc pieczenie kiełbasek, a następnie spacer po

plus
  • Angelika
  • 0 com.
12pon. 2016

Zwalniam przed szkołą

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikluszowicach po raz kolejny przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Akcja ta daje możliwość wykazania, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze

Skip to content