WYJAZD DO BOCHNI UCZNIÓW KLASY 1 I 2
20 maja 2025 roku uczniowie klasy I i II wybrali się do kina w Bochni na film ” Przygody 10 skarpetek”. Następnie dzieci spędziły czas w tężni solankowej, gdzie spacerując wokół murów z tarniny, na których rozbijają się kropelki solanki – wdychały minerały i mikroelementy w niej zawarte. Na zakończenie tego miłego dnia uczniowie udali się do kawiarni, gdzie zajadali pyszne lody i inne słodkości.












