ZABAWA ANDRZEJKOWA UCZNIÓW KLAS I-III

26 listopada 2024 roku uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W tym dniu na uczniów prócz  zabaw przy muzyce i tańców w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, która wyglądała jak prawdziwa sala balowa czekało wiele atrakcji.  Starsze koleżanki i koledzy przygotowali  dla uczestników zabawy liczne wróżby, dzięki którym mogli oni sprawdzić, np. jaki zawód będą wykonywać w przyszłości albo jakie imię będzie nosiła przyszła wybranka lub wybranek ich serca. Wróżba „Marzenie za grosik” gwarantowała spełnienie życzenia każdemu, komu udało się z odległości celnie wrzucić monetę do miseczki z wodą. Uczniowie przekonali się również co czeka ich w przyszłości dzięki magicznej kuli  wróżki Magdaleny. To był magiczny dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy.

Skip to content