(12) 28 17 123

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

plus

W piątek, 24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość zakończenia odbyła się na sali gimnastycznej, na której zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Po powitaniu zebranych przez dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – Panią Angelikę Świerblewską – na salę wprowadzono poczet sztandarowy i został odśpiewany hymn Polski. Następnie odbyło się przekazanie sztandaru klasie siódmej, po czym absolwenci szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Kolejnym punktem spotkania było nagrodzenie tych uczniów, którzy przez cały rok sumiennie pracowali i zasłużyli na świadectwa z czerwonym paskiem. Pani Dyrektor oraz wychowawcy wręczyli wyróżnionym uczniom nagrody, a Rodzicom – listy gratulacyjne. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podziękowała nauczycielom za rok wytężonej pracy oraz przyznała nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej a także sukcesy w konkursach na szczeblu powiatu i województwa. Wśród nagrodzonych znalazły się Panie: Renata Kociołek, Marta Piwowarczyk oraz Bożena Piekarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów oraz dalszych osiągnięć.
Podziękowania zostały złożone także Radzie Rodziców za wsparcie wielu szkolnych inicjatyw. Z kolei  przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Kinga Story, skierowała słowa wdzięczności pod adresem  nauczycieli za ich wkład w wychowanie młodego pokolenia oraz życzyła udanych wakacji.

Na zakończenie uroczystości odbyło się pożegnanie pań Bożeny Piekarczyk – wspaniałej polonistki, propagatorki teatru –  i Anny Kaźmirek – sumiennej i życzliwej dla wszystkich pracownicy obsługi. W imieniu nauczycieli zrobiła to Pani Dyrektor, a w imieniu rodziców – przewodnicząca Rady.
Żegnamy Panie i życzymy, aby emerytura była początkiem pięknego etapu życia, w którym już nic nie trzeba, a wszystko można. Niech to będzie okres realizacji planów i spełniania marzeń.

Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego uczniowie spotkali się z wychowawcami i odebrali z ich rąk swoje świadectwa.

Wakacje czas zacząć! Życzymy wszystkim dużo słońca, fascynujących wyjazdów oraz ciekawych spotkań.

Skip to content