ŻYCZENIA DLA SENIORÓW Z DPSU W BOCHNI
Uczniowie klas I-III w ramach szkolnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” wykonali przepiękne kartki świąteczne, które z życzeniami świątecznymi od całej naszej szkolnej społeczności trafiły do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Był to miły gest, który sprawił ogromną radość adresatom. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się i przygotowali kartki.



