ŻYCZENIA DLA SENIORÓW Z DPSU W BOCHNI

Uczniowie klas I-III w ramach szkolnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” wykonali przepiękne kartki świąteczne, które  z życzeniami świątecznymi od całej naszej szkolnej społeczności trafiły do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bochni.  Był to miły gest, który sprawił ogromną radość adresatom. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się i przygotowali kartki.

Skip to content