(12) 28 17 123

DZIEŃ DZIECKA

plus

„Gdy śmieją się dzieci, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

 Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po wydarzeniu, które miało miejsce w poniedziałek, a tu już była następna okazja do świętowania! Nikomu nie trzeba chyba przypominać co obchodziliśmy 1 czerwca.

Krótko mówiąc… była wrzawa, prezenty, słodkości i nieznikający uśmiech na dziecięcych twarzach. Pogoda dopisała więc większa część zabaw odbyła się na naszym, przedszkolnym placu zabaw. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji: puszczanie baniek mydlanych, tatuaże brokatowe, turniej sportowy: przeciąganie liny, skoki w workach, czołganie w tunelu oraz inne zabawy sportowe. Dzieci mogły wykazać się również swoimi uzdolnieniami plastycznymi z wykorzystaniem nieco innej techniki malarskiej. Nie obyło się również bez drobnych upominków i poczęstunku o które zadbała Rada Rodziców.

Drogie Dzieci życzymy Wam szczęśliwego dzieciństwa oraz radości z odkrywanego świata. Niech uśmiech promienieje na waszych buźkach każdego dnia, a dziecięca ciekawość nigdy Was nie opuszcza. Aby życie i świat z jakim przyjdzie Wam się zmierzyć będzie tylko pełne kolorów!

autor: mgr Dorota Cetnarowska

Skip to content