Gimnazjum
2018/2019
FINALIŚCI KONKURSU HISTORYCZNEGO „PATRIA NOSTRA”
Kacper Machaj, Filip Kaźmierek, Mateusz Pradel
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP WOJEWÓDZKI
finał – Dawid Kolanowski
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP POWIATOWY
I miejsce – Dawid Kolanowski
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY
I miejsce – Dawid Kolanowski
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Kl III gimnazjum: Dominika Domagała, Kacper Machaj
KONKURS NA FLAGĘ „BIAŁO-CZERWONA”
I miejsce: kl. VI – 129 m / 25 uczniów = 5,16
II miejsce: kl. VII – 75 m / 18 uczniów = 4,16
III miejsce: kl. VIII – 32 m / 15 uczniów = 2,13
IV miejsce: kl. II – 24 m / 12 uczniów = 2
V miejsce: kl. IV – 35 m / 23 uczniów = 1,52
VI miejsce: kl. III gim – 35 m / 26 uczniów = 1,34
VII miejsce: kl. III – 32 m / 27 uczniów = 1,18
VIII miejsce: kl. I – 15 m / 14 uczniów = 1,07
IX miejsce: kl. V – 10 m / 18 uczniów = 0,55
TEST „NIEPODLEGŁOŚĆ”
LAUREACI:
Zuzanna Gąsiorek
2017/2018
Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie „100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ślady walki o niepodległość w miejscu, w którym mieszkam.”
I miejsce: Mikołaj Le Van
XIV Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego – ETAP WOJEWÓDZKI
Wyróżnienie: Kacper Machaj
VI Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski
II miejsce: Marcel Brydniak, Dawid Kolanowski, Kacper Machaj
TURNIEJ BRD – ETAP OGÓLNOPOLSKI
X miejsce: Marcel Brydniak, Kacper Machaj, Angelika Zdebska
TURNIEJ BRD – ETAP WOJEWÓDZKI
I miejsce: Marcel Brydniak, Kacper Machaj, Angelika Zdebska
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP WOJEWÓDZKI
IV miejsce: Dawid Kolanowski
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GWIAŹDZISTEJ ESKADRY – ETAP WOJEWÓDZKI
III miejsce: Przemysław Buczak, Kamil Ziółko i Karol Domagała.
IV miejsce: Jakub Pląder, Szczepan Pająk i Kewin Król.
TURNIEJ BRD – ETAP POWIATOWY
I miejsce: Marcel Brydniak, Kacper Machaj, Angelika Zdebska
Szkolny Konkurs „Szacunek w sieci”
I miejsce: Paulina Wójcik
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP POWIATOWY
II miejsce: Dawid Kolanowski
turniej brd – etap gminny
I miejsce: Marcel Brydniak, Kacper Machaj, Angelika Zdebska
FINAŁ KONKURSU HISTORYCZNEGO „PATRIA NOSTRA”
Nagrodzeni: Kacper Machaj, Damian Pająk, Mateusz Pradel
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU BOCHEŃSKIEGO SIATKÓWKA DZIEWCZĄT
II miejsce: Bartkowicz Monika, Data Karolina, Kaszowska Anna, Kozak Katarzyna, Niedziela Daria, Porębska Klaudia, Przyborowska Weronika, Tomala Agnieszka, Tomala Amelia, Wójcik Paulina.
GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
I miejsce: Bartkowicz Monika, Data Karolina, Kaszowska Anna, Kozak Katarzyna, Niedziela Daria, Porębska Klaudia, Przyborowska Weronika, Tomala Agnieszka, Tomala Amelia, Wójcik Paulina, Gąsiorek Zuzanna.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY
I miejsce: Dawid Kolanowski
II miejsce: Kacper Machaj
III miejsce: Szczepan Pająk
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP SZKOLNY
I miejsce: Dawid Kolanowski
II miejsce: Kacper Machaj
III miejsce: Szczepan Pająk
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Klasa II:
– Dominika Domagała,
– Kacper Machaj.
Klasa III:
– Karol Domagała,
– Konrad Porębski,
– Paulina Wójcik,
– Kamil Ziółko.
Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Kategoria klas I-III
I miejsce: kl. I, kl. II i kl. III;
Kategoria kl. IV-VI
I miejsce: kl. V,
II – kl. IV,
III – kl. VI.
Kategoria klas najstarszych
I miejsce: kl. II gimnazjum,
II miejsce: kl. VII i kl. III gimnazjum.
KONKURS ARTYSTYCZNY „Na ratunek dyniom! Stop Halloween’om!”
Wyróżnienie: Julia Pająk, Karolina Data.
2016/2017
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Klasa I:
Dominika Domagała, Kacper Machaj, Angelika Zdebska
Klasa II:
Karol Domagała, Szczepan Pająk
Klasa III a:
Weronika Gawłowicz, Karol Kowalski, Joanna Mazurek, Klaudia Niedziela, Jakub Pasiut, Justyna Styczeń
Klasa III b :
Aleksandra Szal, Joanna Nawara, Magdalena Tomala, Wiktor Górecki, Paweł Burzyński, Jędrzej Czubek, Karolina Mikler
25 lat PSP – PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI”
III miejsce – Damian Pająk
V Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Małopolski pod Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
II miejsce: Marcel Brydniak, Dawid Kolanowski, Kacper Machaj
AKADEMIA NOWOCZESNEGO PATRIOTYZMU – gra miejska dla uczniów z terenu powiatu bocheńskiego
II miejsce: Jędrzej Czubek, Dawid Goliński, Jakub Pasiut i Jakub Smoleń
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP WOJEWÓDZKI
II miejsce: Angelika Zdebska, Karol Kowalski, Konrad Ziółko.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP POWIATOWY
II miejsce: Angelika Zdebska, Karol Kowalski, Konrad Ziółko.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP GMINNY
I miejsce: Angelika Zdebska, Karol Kowalski, Konrad Ziółko.
Gminny Konkursu Wiedzy o Regionie pn. „Kaganek oświaty w regionie” pod Patronatem Honorowym Pana Jana Pająka – Wójta Gminy Drwinia.
Prace plastyczne:
II miejsce – Joanna Mazurek oraz Aleksandra Szal
Wyróżnienie: Sylwia Poznańska
Film:
I miejsce: Justyna Styczeń i Weronika
II – Karolina Mikler i Aleksandra Szal
SZKOLNY KONKURS „10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE” w ramach programu GIODO „Twoje dane, Twoja sprawa”
I miejsce: Jędrzej Czubek
II miejsce: Karolina Mikler, Aleksandra Szal
III miejsce: Magdalena Tomala
Gminny Turniej Siatkówki
I miejsce drużyna chłopców: Krystian Data, Jakub Smoleń, Pasiut Jakub, Damian Józefat, Dawid Goliński, Konrad Ziółko, Dawid Burek, Wilczek Mikołaj, Szydłowski Kamil, Paweł Burzyński.
Opiekun: Kinga Capik Majcher.
II miejsce drużyna dziewcząt: Natalia Niedziela, Aleksandra Szal, Daria Niedziela, Klaudia Olipra, Weronika Brydniak, Weronika Gawłowicz, Joanna Mazurek, Magdalena Tomala.
Opiekun: Marta Piwowarczyk, Kinga Capik Majcher.
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny
I miejsce: Joanna Nawara
II miejsce: Dawid Kolanowski
III miejsce: Kacper Machaj
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA PLAKAT O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH
II miejsce: Joanna Mazurek
Wyróżnienia: Justyna Styczeń, Aleksandra Szal
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH
IV miejsce: Jędrzej Czubek
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2016/2017
Klasa II:
Karol Domagała
Klasa III a:
Joanna Mazurek, Justyna Styczeń
Klasa III b :
Joanna Nawara
GMINNY KONKURS PASTORAŁEK I PIOSENKI ZIMOWEJ
I miejsce – Weronika Brydniak
II miejsce – Klaudia Olipra
Wyróżnienie – Justyna Styczeń
„PRZYLECIAŁY ANIOŁY – KONKURS PLASTYCZNY”
I miejsce: Aleksandra Szal, Eryk Rakoczy
II miejsce: Justyna Styczeń
III miejsce: Joanna Nawara
Wyróżnianie: Joanna Mazurek, Weronika Brydniak, Jakub Pasiut, Konrad Porębski, Jędrzej Czubek, Paweł Burzyński
MOJE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ – KONKURS CZYTELNICZY
I miejsce: Karol Kowalski, Paulina Wójcik
KTO CZYTA, NIE BŁĄDZI!- KONKURS CZYTELNICZY
I miejsce: Karol Kowalski, Magdalena Tomala
II miejsce: Klaudia Niedziela, Aleksandra Szal
III miejsce Joanna Mazurek, Bartłomiej Aksamit
MITY TO WIECZNE POWRACANIE – KONKURS MITOLOGICZNY
I miejsce: Jędrzej Czubek
II miejsce: Szczepan Pająk
III miejsce: Paulina Wójcik
ZABAWY LITERACKIE – UKRYTE TYTUŁY KSIĄŻEK – KONKURS CZYTELNICZY
I miejsce: Maciej Kaszowski
II miejsce: Angelika Zdebska
III miejsce: Katarzyna Kozak
KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
I m.- Karol Kowalski
II m. – Weronika Gawłowicz
III m. – Paweł Burzyński
PROMETEUSZ – DOBROCZYŃCA LUDZKOŚCI – KONKURS MITOLOGICZNY
I miejsce: Angelika Zdebska
II miejsce: Oliwia Nosal
III miejsce: Katarzyna Kozak, Maciej Kaszowski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ” – etap szkolny
I miejsce: Damian Pająk i Kacper Machaj
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY “MÓJ PAPIEŻ, NASZ PATRON”
I – Aleksandra Szal
II – Paulina Wójcik
III – Justyna Styczeń i Eryk Rakoczy
KONKURS PLASTYCZNY PT.” PCK TO…”
I miejsce: Justyna Styczeń
II – Aleksandra Szal
III -Karolina Mikler
MIĘDZYKLASOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
I miejsce: uczniowie kl. IIIa i IIIb
II miejsce – kl. I
III miejsce – kl. II
POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ DOTYCZĄCĄ GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO „NIEDŹWIADKA”
III miejsce: Jędrzej Czubek
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
I miejsce: Klaudia Olipra, Justyna Styczeń
II miejsce: Weronika Brydniak
III miejsce: Zuzanna Gąsiorek
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY NA FOLDER „HISTORIA SZKOŁY W MIKLUSZOWICACH” z okazji 230-lecia Szkoły w Mikluszowicach
I miejsce: Aleksandra Szal,
II miejsce: Magdalena Tomala,
III miejsce ex aequo: Karolina Mikler, Paweł Wojcieszek.
PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I miejsce drużyny:
Jakub Pasiut,
Jakub Smoleń,
Dawid Burek,
Krystian Data,
Mikołaj Wilczek,
Damian Józefat,
Paweł Wojcieszek,
Przemysław Buczak,
Patryk Buras.
ZAWODY POWIATOWE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I miejsce drużyny:
Jakub Pasiut,
Jakub Smoleń,
Dawid Burek,
Krystian Data,
Mikołaj Wilczek,
Damian Józefat,
Paweł Wojcieszek,,
Przemysław Buczak,
Patryk Buras.
2015/2016
XII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
Anna Młynarz i Klaudia Olipra – I miejsce w kategorii filmowej,
Roksana Rakoczy – II miejsce w kategorii prac plastycznych,
Kacper Majta – III miejsce w kategorii filmowej,
Justyna Styczeń – wyróżnienie za pracę plastyczną.
VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „LOSY BLISKICH, LOSY DALEKICH – ŻYCIE POLAKÓW W LATACH 1918-1989”
Aleksandra Szal – finalistka
XIV GMINNY KONKURS WIEDZY O REGIONIE POD HONOROWYM PATRONATEM PANA JANA PAJĄKA „1050-LECIE CHRZTU POLSKI. ŚLADY CHRZEŚCIJAŃSTWA W MIEJSCU, W KTÓRYM MIESZKAM.”
II miejsce – Roksana Rakoczy,
III – Aleksandra Jewuła i Anna Młynarz,
Wyróżnienie: Weronika Poznańska, Martyna Rzucidło, Paulina Wójcik.
IV KONKURS INFORMATYCZNY DLA GIMNAZJALISTÓW
II miejsce – Jarosław Fąfara
GMINNY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKACH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ
I miejsce – Weronika Brydniak
II miejsce – Klaudia Olipra
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
II miejsce – Bartłomiej Machaj
III Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski – 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego”
– Jakub Pasiut (rysunek, 2 miejsce),
– Roksana Rakoczy (rysunek, 3 miejsce),
– Mikołaj Le Van (prezentacja, 2 miejsce),
– Aleksandra Szal (film, 3 miejsce).
XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM – ETAP GMINNY
1 miejsce: Jakub Półtorak, Karol Kowalski, Konrad Ziółko
IX GMINNY KONKURS WIEDZY MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEJ
3 miejsce – Adam Pyrz, kl. IIIa
ENGLISH MASTER – ETAP GMINNY
1 miejsce – Adam Pyrz
2 miejsce – Roksana Rakoczy
ENGLISH MASTER – ETAP SZKOLNY
1 miejsce – Roksana Rakoczy i Adam Pyrz
OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny
I – Bartłomiej Machaj (kwalifikacja do etapu powiatowego),
II – Kacper Majta.
POWIATOWY KONKURS „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI”
Wyróżnienie: Weronika Poznańska
WALENTYNKOWY KONKURS RECYTATORSKI
I miejsce – Klaudia Olipra
II miejsce – Aleksandra Szal
III miejsce – Jędrzej Czubek
IV miejsce – Paweł Burzyński
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
I miejsce – Dawid Burek
II miejsce – Paweł Wojcieszek
I miejsce – Klaudia Porębska
III miejsce – Anna Młynarz
SZKOLNY KONKURS „Dzień Bezpiecznego Internetu – LEPSZY INTERNET ZALEŻY OD CIEBIE”
Grand Prix: Magdalena Tomala,
I miejsce ex aequo: Karolina Mikler, Aleksandra Szal,
II miejsce: Paweł Burzyński,
III miejsce: Karol Domagała.
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2015/2016
Klasa I:
Karol Domagała
Klasa II a:
Joanna Mazurek, Justyna Styczeń
Klasa III a:
Roksana Rakoczy
KONKURS – ANIOŁY I KARTKI ŚWIĄTECZNE
I miejsce ex aequo : Aleksandra Szal i Justyna Styczeń,
II miejsce: Klaudia Niedziela,
III miejsce ex aequo: Weronika Gawłowicz i Jakub Pasiut.
KONKURS INFORMATYCZNY „ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z WYKORZYSTANIEM KOMPUTERA”
Jarosław Fąfara – uczeń klasy III a zakwalifikował się do etapu rejonowego.
I EDYCJA KONKURSU FILMOWEGO „BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”
Weronika Brydniak, Klaudia Niedziela i Joanna Mazurek zostały nagrodzone w I Edycji Konkursu Filmowego „Bądź bezpieczny na drodze”.
MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY
Adam Pyrz – uczeń klasy IIIa, zakwalifikował się do etapu rejonowego.
VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP – I ETAP ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH
I miejsce – skład drużyny: Buras Patryk, Buczak Przemysław, Kolanowski Dawid, Data Bartłomiej, Pająk Szczepan, Brydniak Marcel, Leśniak Michał, Machaj Piotr, Ziółko Kamil.
VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP – ELIMINACJE GMINNE
I miejsce – skład drużyny: Buras Patryk, Buczak Przemysław, Kolanowski Dawid, Data Bartłomiej, Pająk Szczepan, Brydniak Marcel, Leśniak Michał, Machaj Piotr, Ziółko Kamil.
2014/2015
TURNIEJ BRD – ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
V miejsce: Konrad Ziółko, Jakub Półtorak, Karol Kowalski
TURNIEJ BRD – ELIMINACJE POWIATOWE
I miejsce: Konrad Ziółko, Jakub Półtorak, Karol Kowalski
MISTRZ FIZYKI – SZKOLNY KONKURS
I miejsce Adam Pyrz
II miejsce Roksana Rakoczy
III miejsce Maksymilian Oleksy
LAUREACI OTWP „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY.
I miejsce – Justyna Błąkała
II miejsce – Kacper Majta
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2014/2015
Klasa I a:
Mazurek Joanna, Styczeń Justyna.
Klasa I b:
Nawara Joanna
Klasa II a:
Rakoczy Roksana
LAUREACI KONKURSU NA PORTFOLIO „LEGIONY POLSKIE 1914 – 2014”
I miejsce – Karolina Tomala
II miejsce – Jędrzej Czubek
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
II miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej
FINAŁ WOJEWÓDZKI V TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
I miejsce w finałach wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
WOJEWÓDZKI V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA – II ETAP
I miejsce w II Etapie Eliminacji Wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
WOJEWÓDZKI V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
I miejsce w V Turnieju Orlika o Puchar Premier Donalda Tuska
2013/2014
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
Klasa Ia:
Izabela Pląder, Roksana Rakoczy.
Klasa I b:
Kacper Majta, Katarzyna Data, Martyna Rzucidło.
Klasa II a:
Natalia Pieniądz.
Klasa II b
Magdalena Bierowiec, Karolina Porębska, Kamila Pawłowska, Aleksandra Sieczka, Kamil Nowak.
Klasa III:
Joanna Jodłowska, Bernadetta Majta, Estera Tomala, Izabela Twardowska, Adrian Filipek.
XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ETAP WOJEWÓDZKI
II miejsce – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikluszowicach
Skład drużyny: Jakub Półtorak, Karol Przyborowski, Krzysztof Kosacki.
Indywidualnie:
II miejsce – Karol Przyborowski
III miejsce – Jakub Półtorak
„JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POD HONOROWYM PATRONATEM PANA JANA PAJĄKA WÓJTA GMINY DRWINIA
II miejsce: Maria Borkowska
Wyróżnienie: Justyna Sadulska, Estera Tomala
XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ETAP WOJEWÓDZKI
II miejsce – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikluszowicach
Skład drużyny: Jakub Półtorak, Karol Przyborowski, Krzysztof Kosacki.
Indywidualnie:
II miejsce – Karol Przyborowski
III miejsce – Jakub Półtorak
XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ETAP POWIATOWY
I miejsce – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikluszowicach
Skład drużyny: Jakub Półtorak, Karol Przyborowski, Krzysztof Kosacki.
Indywidualnie:
II miejsce – Krzysztof Kosacki
III miejsce – Karol Przyborowski
„ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE” – POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
III miejsce – Izabela Twardowska –kl. III
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ W POWIECIE
III miejsce – Justyna Błąkała
KONKURS RECYTATORSKI „HERBERT – POETA NIEPOKORNY”
I miejsce – Bernadetta Majta – kl. III
VII GMINNY KONKURS WIEDZY MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEJ
I miejsce – Joanna Jodłowska – kl. III
III miejsce – Bernadetta Majta – kl. III
MAŁOPOLSKI POCIĄG DO KARIERY – WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZ – „Konkurs na plakat”
II miejsce
Joanna Jodłowska
Oskar Owsiak
Patrycja Kmiecik
OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKONOMICZNY
Wyróżnienie: Estera Tomala kl. III
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
Etap gminny
I miejsce: Justyna Błąkała,
III – Kacper Majta,
V – Damian Czekaj.
Justyna będzie reprezentować gminę w etapie powiatowym.
Gratulujemy sukcesów!
Justynie życzymy sukcesów!
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Klasa I b:
Majta Kacper
Klasa II b
Bierowiec Magdalena, Porębska Karolina, Sieczka Aleksandra.
Klasa III:
Majta Bernadetta, Tomala Estera, Jodłowska Joanna.
JUDO – DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW
srebrny medal
Jakub Nosalski – kl. Ib
Krzysztof Kozak – kl. IIa
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
Do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie z Biologii zakwalifikowała się Bernadetta Majta – uczennica klasy III
„ CZARNE – BIAŁE. BIAŁO – CZARNE” – POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
Wyróżnienie Bernadetta Majta – kl. III
II MIEJSCE W ELIMINACJACH WOJEWÓDZKICH IV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
VII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI ” TY I JA – TEATRY TO SĄ DWA…”
I miejsce Bernadetta Majta kl. III
II miejsce Szymon Michałek kl. IIb
IV TURNIEJ ORLIKA O UCHAR DONALDA TUSKA
Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska.
2012/2013
PODSUMOWALIŚMY II PÓŁROCZE- OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Średnia klas:
I msc. – kl. III b
II msc. – kl. Ib
III msc. – kl. II
IV msc. –kl. IIIa
V msc. – kl. Ia
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Klasa I a:
Pieniądz Natalia.
Klasa I b:
Bierowiec Magdalena, Nowak Kamil, Porębska Karolina, Sieczka Aleksandra.
Klasa II:
Tomala Estera, Jodłowska Joanna, Majta Bernadetta.
Klasa III b:
Kosacki Tomasz, Machaj Justyna, Piątkowska Monika, Półtorak Kamil, Tomala Paulina
„CZYTELNIK ROKU 2012/2013”
Tytuł „ Czytelnika roku szkolnego 2012/2013” zdobyła Bernadetta Majta – uczennica klasy II
II GMINNY KONKURS FIZYCZNY „PRAWA FIZYKI NA CO DZIEŃ”
I miejsce: EsteraTomala – kl. II i Paulina Tomala – kl. IIIb
III miejsce: Joanna Jodłowska i Klaudia Banaś –kl. II
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MIKLUSZOWICACH – 150 LAT”- praca plastyczna
I miejsce: Kamil Łaptas – Ia
II miejsce: Hubert Jankowicz – Ia
III miejsce: Justyna Józefat – III b i Damian Czekaj – IB
Wyróżnienia: Kinga Poznańska – I b; Monika Piątkowska – III b; Natalia Pieniądz – I a
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MIKLUSZOWICACH – 150 LAT”- fotografia
I miejsce: Magdalena Bierowiec – Ib
II miejsce: Aleksandra Sieczka – Ib
III miejsce: Artur Kudełka – III a
Wyróżnienia: Estera Tomala – II; Patrycja Kmiecik – II
Międzyszkolny Konkurs „Kościół parafialny w Mikluszowicach – 150 lat”- Wirtualny przewodnik po kościele:
I miejsce: Monika Piątkowska – III b
Wyróżnienia: Paulina Tomala – IIIb ; Natalia Pieniądz – I a; Jakub Rataj – III a
GMINNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
I miejsce – Aleksandra Sieczka – kl. Ib
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI KRAINA POEZJI – „Pamięci Juliana Tuwima” (pod patronatem Starosty Bocheńskiego)
III miejsce – Bernadetta Majta – kl. II
IV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PAWŁA II „I jeszcze Cię uwielbię, bo w Tobie jest przystań…”
I miejsce – Estera Tomala – kl. II
III miejsce – Bernadetta Majta – kl. II
XXIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKI TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ W SŁUPSKU
Wyróżnienie dla Bernadetty Majty (wiersz wydrukowano w pamiątkowym zbiorze utworów w formie książkowej)
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Julian Tuwim – Czarodziej Słowa”
III miejsce – Bernadetta Majta – kl. II
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ELIMINACJE GMINNE
II miejsce: Artur Kudełka – kl. IIIa
IV miejsce: Justyna Błąkała- kl. Ib
GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI – DZIEWCZĘTA
III miejsce
GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI – DZIEWCZĘTA
III miejsce
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Dziewczęta:
I miejsce: Więcek Klaudia
II miejsce: Tomala Klaudia
III miejsce: Tomala Paulina
IV miejsce: Banaś Klaudia
Chłopcy: I miejsce Piekarz Marcin
II miejsce Półtorak Kamil
III miejsce Wojcieszek Piotr
IV miejsce Bolek Rafał
GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI – CHŁOPCY
II miejsce
Rzucidło Maciej, Brydniak Bartłomiej, Kudełka Artur, Kosacki Tomasz, Piekarz Marcin, Twardowski Sebastian, Rataj Jakub Gminny Turniej Koszykówki – chłopcy
III miejsce
Kudełka Artur, Piekarz Marcin, Brydniak Bartłomiej, Małecki Kamil, Ciastoń Gabriel,
Rzucidło Maciej, Kosacki Tomasz, Przyborowski Karol, Bolek Rafał
SHERLOCK HOLMES ORTOGRAFII – KONKURS ORTOGRAFICZNY
I miejsce – Magdalena Bierowiec – kl. Ib
JESTEM AKTYWNYM CZYTELNIKIEM – KONKURS
Nagrodę za aktywny i systematyczny udział w konkursie otrzymał uczeń klasy Ib Damian Czekaj
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Julian Tuwim – Czarodziej Słowa”
II miejsce: Bernadetta Majta – kl. II
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA
dyplomy uznania:
Marcin Piekarz – kl. IIIb miejsce 16
Dominika Kapturkiewicz – kl. Ib miejsce 18
Karolina Porębska – kl. Ib miejsce 19
Kamil Nowak – kl. Ib miejsce 22
Magdalena Bierowiec – kl. Ib miejsce 22
Damian Czekaj – kl. Ib miejsce 22
Aleksandra Sieczka – kl. Ib miejsce 21
Wszystkich uczestników konkursu było 1407.
II MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU BRD W DĄBRÓWCE
Karol Przyborowski
Kamil Półtorak
Krzysztof Kosacki
GMINNY KONKURS WIEDZY O REGIONIE
W kategorii folderów:
I miejsce – Paulina Tomala,
III – Justyna Machaj.
Wyróżnienie: Artur Kudełka.
W kategorii prezentacji multimedialnych:
II miejsce – Karolina Porębska.
Wyróżnienie: Katarzyna Kicka.
W kategorii prac plastycznych:
II miejsce – Kamil Łaptas.
FINAŁ VI GMINNEGO KONKURSU WIEDZY MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEJ
I miejsce Justyna Machaj – kl. IIIb
II miejsce Kamil Półtorak – kl. IIIb
„TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU, TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU!” – OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Wyróżnienie na etapie gminnym:
Martyna Kowalska – kl. I a
Patrycja Józefat – kl. Ia
„KOLORY ZIMY „–KONKURS PLASTYCZNY
Wyróżnienie dla Moniki Piątkowskiej uczennicy klasy IIIb w konkursie plastycznym „Kolory Zimy” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Bochni.
„WALENTYNKOWE SERCE” – KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce Natalia Radoń – kl. IIIa
II miejsce Katarzyna Zegiel – kl. IIIb
III miejsce Paulina Tomala – kl. IIIb
PODSUMOWALIŚMY I PÓŁROCZE – OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Średnia klas :
I msc. – kl. Ib
II msc. – kl. IIIb
III msc. – kl. Ia
IV msc. – kl. II i kl. IIIa
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W I PÓŁROCZU ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Klasa I a
Natalia Pieniądz
Martyna Kowalska
Joanna Bawół
Artur Chochliński
Klasa Ib
Karolina Porębska
Kamil Nowak
Aleksandra Sieczka
Magdalena Bierowiec
Patrycja Kicka
Damian Czekaj
Łukasz Migas
Kamila Pawłowska
Grzegorz Kaszowski
Dominika Kapturkiewicz
Mikołaj Dziedzic
Szymon Michałek
Dawid Roman
Klasa II
Bernadetta Majta
Joanna Jodłowska
Estera Tomala
Patrycja Kmiecik
Aneta Pasiut
Klasa III a
Jakub Rataj
Klasa III b Justyna Machaj
Monika Piątkowska
Tomasz Kosacki
Kacper Jewuła
Kamil Półtorak
Marcin Piekarz
Karolina Cabaj
Frekwencja w I półroczu przedstawiała się następująco:
1. Kl. IIIb
2. Kl. Ib
3. Kl. Ia oraz kl. II
4. Kl. IIIa
Wszystkim uczniom gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!
MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY
W rejonowym etapie Małopolskiego Konkursu Biblijnego startowało czworo uczniów naszego Gimnazjum: Damian Czekaj, Bernadetta Majta, Patrycja Kmiecik i Aneta Pasiut. Do etapu wojewódzkiego tego konkursu zakwalifikowała się Bernadetta Majta, która uzyskała 50 na 55 możliwych do zdobycia punktów.
SZKOLNY KONKURS „HISTORIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”
W szkolnym konkursie mulimedialnym pn.„Historia Świat Bożego Narodzenia” wyłoniono laureatów:
I miejsce zajęła Natalia Pieniądz,
II – Karolina Kubas,
III – Katarzyna Boczar.
Wyróżnienia: Joanna Bawół, Kinga Cepak, Katarzyna Hyrc.
Laureatom konkursu gratulujemy!
MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
Uczennice naszego Gimnazjum: Justyna Machaj i Monika Piątkowska z klasy III b zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Dziewczęta znalazły się w gronie 16 gimnazjalistów z powiatu bocheńskiego i brzeskiego, którzy 17 grudnia będą walczyć o przejście do etapu wojewódzkiego.
II MIEJSCE W KONKURSIE NA NAJLEPSZY PROJEKT EDUKACYJNY EDUKACJI GLOBALNEJ
II miejsce w Konkursie na najlepszy Projekt Edukacyjny Edukacji Globalnej zorganizowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej przy finansowym wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych zajął projekt „Gimnazjum w jeansach” realizowany przez dziewczęta z kl. III b: – Natalię Bawół,
– Sylwię Datę,
– Justynę Józefat,
– Justynę Machaj,
– Monikę Piątkowską,
– Paulinę Tomalę,
– Katarzynę Zegiel.
SZOPKA BOŻONARODZENIOWA – szkolny konkurs plastyczny
I msc. Patrycja Józefat – kl. I
MAŁOPOLSKI KONKURS BIBIJNY
Uczniowie naszego Gimnazjum: Patrycja Kmiecik, Bernadetta Majta, Aneta Pasiut z klasy II, oraz Damian Czekaj z klasy I b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Znaleźli się w gronie 45 gimnazjalistów z powiatów bocheńskiego i brzeskiego, którzy 18 grudnia będą walczyć o przejście do etapu wojewódzkiego.
KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II W OCZACH GIMNAZJALISTY”
I. Natalia Pieniądz – kl. I a
II. Karolina Cabaj – kl. IIIb
III. Katarzyna Zegiel – kl. IIIb
GIMNAZJADA STRZELECKA
W dniu 17.10.2012 odbyły się w naszej szkole eliminacje do V edycji Gimnazjady Strzeleckiej. W zawodach rywalizowali uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej klas V i VI.
Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Wyniki:
Karabinek – Dziewczęta
I miejsce – Zegiel Katarzyna – pkt 27
II miejsce – Niedziela Natalia – pkt 22
III miejsce – Kowalska Martyna – pkt 19
Karabinek Chłopcy
I miejsce – Mokrzycki Michał, Kozak Krzysztof – pkt 28
II miejsce – Małecki Kamil – pkt 27
Pistolet Dziewczęta
I miejsce – Tomala Paulina – pkt 34
II miejsce – Bierowiec Magdalena – pkt 28
III miejsce – Kapturkiewicz Dominika – pkt 22
Pistolet Chłopcy
I miejsce – Rzucidło Maciej – pkt 39
II miejsce – Solak Bartosz, Roman Dawid – pkt 37
III miejsce Zegiel Beniamin – pkt30
Najlepsi zakwalifikowali się do Finału Gimanzjady, która odbędzie się na strzelnicy I LO w Bochni. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!!
Trening strzelecki dla uczniów chcących potrenować przed zawodami odbywa się w każdą środę o godz. 1500 w I LO w Bochni.
Informacje u pani Kingi Capik-Majcher.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU E. MŁYNARZ I AGNIESZCE ZA PRZYBYCIE I ZORGANIZOWANIE ZAWODÓW!!!