(12) 28 17 123

Szkoła Podstawowa

2018/2019

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY

I miejsce – Gabriela Fiołek

TURNIEJ SZARADZIARSKI

II miejsce drużynowo: Mikołaj Lis (kl. VI), Gabriela Fiołek (kl.VI) I Dominika Dziedzic
III miejsce indywidualnie: Dominika Dziedzic

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Kl. II – Julia Zygmunt.
Kl. III – Aksamit Filip, Biernat Norbert, Długajczyk Krzysztof, Krążała Bartłomiej, Machaj Dawid, Spirodek Julia, Surdel Oliwia, Świerblewska Inga.
Kl. IV – Mizur Laura, Kumor Zofia, Lemiowska Gabriela, Gawłowicz Zuzanna, Zdębska Weronika, Piątkowski Patryk, Nowak Kamil, Wąsik Emilia.
Kl. V – Machaj Oliwia, Oleksińska Julia, Przyborowski Stanisław, Skoczek Anna.
Kl. VI – Lis Mikołaj, Rzucidło Milena, Piwowarczyk Anna.

KONKURS „PRZYLECIAŁY ANIOŁY”

I – Mikołaj Lis,
II – Milena Rzucidło, Inga Świerblewska,
III – Zofia Kumor, Marek Piątkowski.
Wyróżnienie: Zuzanna Gawłowicz, Kinga Story, Weronika Zdębska.

KONKURS NA FLAGĘ „BIAŁO-CZERWONA”

I miejsce: kl. VI – 129 m / 25 uczniów = 5,16
II miejsce: kl. VII – 75 m / 18 uczniów = 4,16
III miejsce: kl. VIII – 32 m / 15 uczniów = 2,13
IV miejsce: kl. II – 24 m / 12 uczniów = 2
V miejsce: kl. IV – 35 m / 23 uczniów = 1,52
VI miejsce: kl. III gim – 35 m / 26 uczniów = 1,34
VII miejsce: kl. III – 32 m / 27 uczniów = 1,18
VIII miejsce: kl. I – 15 m / 14 uczniów = 1,07
IX miejsce: kl. V – 10 m / 18 uczniów = 0,55

TEST „NIEPODLEGŁOŚĆ”

LAUREACI:
Zuzanna Gawłowicz,
Szymon Smętek,
Patryk Piątkowski,
Marlena Pasiut,
Gabriela Fiołek,
Rafał Gawłowicz,
Natalia Młynarz,
Anna Piwowarczyk,
Kacper Wymazała,
Maciej Brydniak,
Dominika Dziedzic,
Aleksandra Młynarz,
Krzysztof Machaj.

VI MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE
„PO POLSKU O HISTORII”

W KATEGORII KLAS IV-VI:
I miejsce KACPER WYMAZAŁA
II miejsce BARTŁOMIEJ FIOŁEK
III miejsce MIKOŁAJ LIS

W KATEGORII KLAS STARSZYCH:
I miejsce DAWID KOCIOŁEK
II miejsce ALEKSANDRA MŁYNARZ
III miejsce DOMINIKA DZIEDZIC

2017/2018

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY O TYTUŁ MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

I MIEJSCE        MIKOŁAJ LIS
II MIEJSCE       MARIA PALUCH
III MIEJSCE     ANNA PIWOWARCZYK, ALEKSANDRA MŁYNARZ

I SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY

MISTRZOWIE KALIGRAFII
KLASA IV
Julia Oleksińska

KLASA V
Marlena Gawłowicz

KLASA VI
Aleksandra Młynarz

II MIEJSCE
Anna Skoczek
Milena Rzucidło
Dominika Dziedzic

III MIEJSCE
Stanisław Przyborowski
Gabriela Fiołek
Klaudia Buczak
Oliwia Nosal

konkurs recytatorski „barwy ojczyzny”

I miejsce Aleksandra Młynarz
II miejsce Milena Rzucidło i  Maria Paluch
III miejsce Julia Oleksińska
Wyróżnienia: Dominika Dziedzic i Kamila Wojtal

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM”

I miejsce: Oliwia Surdel – kl. II i Zuzanna Gawłowicz – kl. III

KONKURS RECYTATORSKI „JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM” – etap szkolny

klasa I – Olga Sadulska
klasa II – Oliwia Surdel
klasa III – Zuzanna Gawłowicz

XV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZARADZIARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY BOCHNIA

Puchar zdobyli: Norbert Biernat, Gabriela Fiołek, Mikołaj Lis i Dominika Dziedzic

Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”
Oliwia Surdel  – zdobyła medal i tytuł „Mistrza Pięknego Czytania w kategorii klas II”

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY

II miejsce: Gabriela Fiołek
III miejsce: Dominika Dziedzic

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież zapobiega pożarom” – etap szkolny

I miejsce: Dominika Dziedzic
II miejsce: Gabriela Fiołek
III miejsce: Dagmara Dziedzic

GMINNY KONKURS KOLĘD I PIOSENKI ZIMOWEJ 

I miejsce: Inga Świerblewska

III miejsce: Aleksandra Talaga

POWIATOWY KONKURS „KOLĘDUJE TOBIE JEZU MOJE SERCE”

II miejsce: Inga Świerblewska

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Klasa II:

Aksamit Filip, Biernat Norbert, Długajczyk Krzysztof, Krążała Bartłomiej, Machaj Dawid, Surdel Oliwia, Świerblewska Inga,Talaga Aleksandra

Klasa III:

Zuzanna Gawłowicz, Zofia Kumor, Kamil Nowak, Laura Mizur, Szymon Smętek, Patryk Piątkowski

Klasa IV:

Skoczek Anna, Machaj Oliwia, Przyborowski Stanisław, Ślusarz Jakub, Mazurek Franciszek, Oleksińska Julia, Zygmunt Emilia, Oleksińska Wiktoria

Klasa V:

Lis Mikołaj, Rzucidło Milena, Wymazała Kacper, Gawłowicz Marlena, Pałkowska Oliwia, Piwowarczyk Anna

Klasa VI:

Młynarz Aleksandra, Kociołek Dawid, Dziedzic Dominika, Dziedzic Dagmara

V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” – etap szkolny

I miejsce Dominika Dziedzic
II miejsce Aleksandra Młynarz
III miejsce Dagmara Dziedzic

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Kategoria klas I-III
I miejsce: kl. I, kl. II i kl. III.

Kategoria kl. IV-VI
I miejsce: kl. V,
II – kl. IV,
III – kl. VI.

Kategoria klas najstarszych
I miejsce: kl. II gimnazjum,
II miejsce: kl. VII i kl. III gimnazjum.

2016/2017

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Klasa II:
Laura Mizur, Szymon Smętek, Patryk Piątkowski, Zuzanna Gawłowicz, Zofia Kumor, Kamil Nowak, Gabriela Lemiowska, Emilia Wąsik, Weronika Zdębska

Klasa III:
Stanisław Przyborowski, Filip Jarosz, Oliwia Machaj, Franciszek Mazurek, Julia Oleksińska, Jakub Ślusarz, Anna Skoczek

Klasa IV:
Kacper Wymazała, Mikołaj Lis, Gabriela Fiołek,  Marlena Gawłowicz, Oliwia Pałkowska, Milena Rzucidło, Rafał Gawłowicz, Maja Maziarka, Konrad Pająk, Anna Piwowarczyk, Kamila Wojtal

Klasa V:
Dominika Dziedzic, Aleksandra Młynarz, Dagmara Dziedzic, Dawid Kociołek

Klasa VI:
Katarzyna Talaga, Julia Pająk, Rafał Wojtal

25 lat PSP – PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI”

II miejsce – Paweł Karcz
IV miejsce – Piotr Karcz

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP WOJEWÓDZKI

IV miejsce: Dagmara Dziedzic, Dominika Dziedzic, Jakub Sądel, Maciej Styczeń

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP POWIATOWY

I miejsce: Dagmara Dziedzic, Dominika Dziedzic, Jakub Sądel, Maciej Styczeń

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD – ETAP GMINNY

I miejsce: Dagmara Dziedzic, Dominika Dziedzic, Jakub Sądel, Maciej Styczeń

Gminny konkurs poetycki „Mokradła, moczary wiślane obszary”

I miejsce – Maria Paluch

Szkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce – Maria Paluch
II miejsce – Aleksandra Młynarz
III miejsce – Klaudia Buczak
Wyróżnienia: Mikołaj Lis, Wojciech Jankowicz i Oliwia Nosal

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP WOJEWÓDZKI

IV wynik: Gabriela Fiołek

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP powiatowy

I miejsce: Gabriela Fiołek
III miejsce: Dawid Kolanowski

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce: Julia Pająk 
III miejsce: Katarzyna Talaga
IV miejsce: Emilia Sitko
I miejsce: Kacper Smoleń
III miejsce: Konrad Pająk
IV miejsce: Bartosz Sieczka
Opiekun: Pani Kinga Capik Majcher

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny

I miejsce: Gabriela Fiołek

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2016/2017

Klasa II:
Laura Mizur, Patryk Piątkowski, Zuzanna Gawłowicz, Zofia Kumor, Kamil Nowak

Klasa III:
Stanisław Przyborowski, Filip Jarosz, Oliwia Machaj

Klasa IV:
Kacper Wymazała, Mikołaj Lis, Gabriela Fiołek,  Marlena Gawłowicz, Oliwia Pałkowska, Milena Rzucidło

Klasa V:
Dominika Dziedzic, Aleksandra Młynarz, Dagmara Dziedzic, Dawid Kociołek

Klasa VI:
Katarzyna Talaga, Julia Pająk

KRAKOWSKA MATEMATYKA

Mikołaj Lis uczeń klasy IV zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Krakowska Matematyka

GMINNY KONKURS PASTORAŁEK I PIOSENKI ZIMOWEJ

Kl. I-III
I miejsce: Aleksandra Talaga
II miejsce: Zuzanna Pasiut
III miejsce: Zuzanna Gawłowicz
Kl. IV – VI
I miejsce: Buczak Klaudia
III miejsce: Młynarz Aleksandra

„SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” – KONKURS PLASTYCZNY

1 miejsce: Zuzanna Gawłowicz, Anna i Katarzyna Skoczek, Patryk Piątkowski, Zofia Kumor
2 miejsce: Milena Rzucidło, Inga Świerblewska,  Dawid Machaj
3 miejsce: Aleksandra Talaga, Zuzanna Story
Wyróżnienia: Piotr Karcz, Konrad Samolej

„KARTA DLA CHOREGO” – KONKURS PLASTYCZNY

1 miejsce: Mikołaj Lis, Zuzanna Gawłowicz
2 miejsce: Patryk Piątkowski, Zuzanna Pasiut, Dawid Machaj, Zofia Kumor
3 miejsce: Anna Piwowarczyk, Paweł Karcz, Piotr Karcz, Marlena Pasiut

„PRZYLECIAŁY ANIOŁY” – KONKURS PLASTYCZNY

Kategoria klas I-III

I miejsce: Zuzanna Story, Patryk Piątkowski
II miejsce: Zuzanna Gawłowicz, Emilia Wąsik, Zofia Kumor, Dawid  Machaj
III miejsce: Oliwia Surdel, Aleksandra Talaga, Filip Aksamit, Szymon  Nowak
Wyróżnienia: Piotr Karcz, Paweł Karcz, Norbert Biernat, Anna Janusz, Zuzanna Pasiut, Inga Świerblewska, Anna Fąfara, Gabriela Lemiowska, Konrad Samolej, Bartłomiej Krążała

 Kategoria klas IV-VI

I miejsce: Wojciech Jankowicz, Anna Piwowarczyk
II miejsce: Kacper Wymazała, Dominika Dziedzic
III miejsce: Maria Paluch, Dagmara Dziedzic
Wyróżnienia: Gabriela Fiołek, Emanuel Wąsik, Krystian Kica

IV MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGLOŚCIOWE „PO POLSKU O HISTORII” – etap szkolny

I miejsce – Dominika Dziedzic,
II miejsce – Kacper Smoleń,
III miejsce – Dagmara Dziedzic.

MIĘDZYKLASOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Klasy I – III
I miejsce: kl. I, II i III

Klasy IV – VI
I miejsce: kl. IV
II miejsce: kl. V
III miejsce: kl. VI

 

2015/2016

V TURNIEJ SZARADZIARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY DRWINIA JANA PAJĄKA

Puchar dla drużyny w składzie: Marlena Gawłowicz, Gabriela Fiołek i Mikołaj Lis.

Indywidualnie II miejsce – Gabriela Fiołek,
III miejsce – Marlena Gawłowicz,
IV miejsce – Mikołaj Lis.

GMINNY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKACH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

III miejsce – Katarzyna Talaga

I miejsce Gminny Turniej Piłki Nożnej

Skład drużyny: Brydniak Marcel, Kolanowski Dawid, Sieczka Bartosz, Sądel Jakub, Migas Michał, Kicka Krystian, Gawłowicz Paweł, Kaszowski Maciej, Smoleń Kacper, Data Bartłomiej.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap wojewódzki

Dawid Kolanowski – wyróżnienie.

Szkolny Konkurs Plastyczny „Chrzest Polski w moich oczach”

I miejsce Emanuel Wąsik – kl. IV,
I miejsce Zuzanna Gawłowicz – kl. I,
I miejsce Zuzanna Story – kl. I,
II miejsce Wojciech Jankowicz – kl. III,
III miejsce Zosia Kumor – kl. I,
Wyróżnienie Michał Jaśkowiec – kl. II.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap powiatowy

Dawid Kolanowski – I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego

III Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski – 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego”

Wyróżnienia w kategorii prac plastycznych: Zuzanna Gawłowicz, Adam Serafin, Magdalena Banaś, Szymon Smętek, Patryk Piątkowski.

XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM – ETAP GMINNY

1 miejsce: Julia Pająk, Angelika Zdebska, Krzysztof Rzucidło, Marcel Brydniak

ENGLISH MASTER 2016 – ELIMINACJE GMINNE

Klasa III
3 miejsce – Kacper Wymazała

Klasa VI
3 miejsce – Dominika Domagała

ENGLISH MASTER 2016 – ELIMINACJE SZKOLNE

Klasa III
1 miejsce – Kacper Wymazała
2 miejsce – Natalia Młynarz, Mikołaj Lis
3 miejsce – Maja Maziarka

Klasa VI
1 miejsce – Dominika Domagała

OTWP „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY

I – Dawid Kolanowski (kwalifikacja do etapu powiatowego),
III – Dominika Dziedzic.

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

I miejsce i tytuł „Mistrza matematyka 2016” zdobył Mikołaj Lis,
III miejsce zajęła Milena Rzucidło.

XIII GMINNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZARADZIARSKI

I miejsce drużynowo: Dominika Domagała, Dawid Kolanowski, Krzysztof Rzucidło.
II miejsce indywidualnie: Dominika Domagała,
IV miejsce: Dawid Kolanowski, Krzysztof Rzucidło.

XV POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLĘDUJE TOBIE MOJE SERCE” W BOCHNI.

Zuzanna Gawłowicz kl. I – III miejsce

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2015/2016

Klasa II:

Oliwia Machaj, Stanisław Przyborowski, Filip Jarosz

Klasa III:

Gabriela Fiołek, Mikołaj Lis, Marlena Gawłowicz, Oliwia Pałkowska, Anna Piwowarczyk, Milena Rzucidło, Kacper Wymazała, Kamila Wojtal

Klasa IV:

Dagmara Dziedzic, Dominika Dziedzic Aleksandra Młynarz, Dawid Kociołek

Klasa V:

Katarzyna Talaga, Julia Pająk, Bartosz Sieczka

Klasa VI:

Angelika Zdebska

III MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE  „PO POLSKU O HISTORII”

Krzysztof Rzucidło finalistą etapu wojewódzkiego

KONKURS POLSKIEJ POEZJI RELIGIJNEJ

„Pierścień św. Kingi”- Monika Kozioł, Aleksandra Młynarz, Klaudia Buczak w etapie powiatowym

Szkolny Konkurs na Szopkę bożonarodzeniową

I miejsce: Emilia i Emanuel Wąsik;
II miejsce: Zuzanna Gawłowicz, Zuzanna Story, Mikołaj Lis, Patryk Piątkowski, Bartosz Sieczka.

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Krzysztof Rzucidło – uczeń kl. VI, zakwalifikował się do etapu rejonowego

VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP – ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

I miejsce w I etapie eliminacji wojewódzkich,

skład drużyny: Buras Patryk, Buczak Przemysław, Kolanowski Dawid, Data Bartłomiej, Pająk Szczepan, Brydniak Marcel, Leśniak Michał, Machaj Piotr oraz Ziółko Kamil

 III MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE
„PO POLSKU O HISTORII”

Katarzyna Talaga oraz Krzysztof Rzucidło  uczestnikami etapu rejonowego

VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP – ELIMINACJE GMINNE

III miejsce

2014/2015

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WŁADYSŁAWA RUTKOWSKIEGO ” TU SIĘ ZACZĄŁ DŹWIĘKIEM I BARWAMI MÓJ ŚWIAT”

Wyróżnienie: Kamil Ziółko kl. V

TURNIEJ BRD – ELIMINACJE POWIATOWE

II miejsce: Emilia Zacharska, Anna Kaszowska, Marcel Brydniak Krzysztof Rzucidło

TURNIEJ BRD – ELIMINACJE GMINNE

I miejsce: Emilia Zacharska, Anna Kaszowska, Marcel Brydniak Krzysztof Rzucidło

GMINNY Konkurs PIOSENKI W JĘZYKACH KRAJÓW UE

I miejsce – Katarzyna Talaga kl. IV

LAUREACI OTWP „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – ETAP GMINNY.

II miejsce Dawida Kolanowskiego

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W I PÓŁROCZU 2014/2015

Klasa II:
Gabriela Fiołek, Mikołaj Lis

Klasa III:
Dziedzic Dominika, Młynarz Aleksnadra , Styczeń Maciej, Lemiowski Marcel, Kociołek Dawid.

Klasa IV:
Julia Pająk, Talaga Katarzyna, Sieczka Bartosz.

Klasa V:
Domagała Dominika, Rzucidło Krzysztof, Zdebska Angelika.

Klasa VI:
Ziółko Kamil, Domagała Karol

KONKURSU KRAKOWSKA MATEMATYKA

Uczniowie: Anna Kaszowska – klasa VI oraz Krzysztof Rzucidło – klasa V, zakwalifikowali się do etapu międzyszkolnego konkursu Krakowska Matematyka

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Uczennica klasy VI Anna Kaszowska zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

V GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „ŚWIAT DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI W POEZJI DANUTY WAWIŁOW”

Kamil Ziółko – III miejsce

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

FINAŁ WOJEWÓDZKI V TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

I miejsce w finałach wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

WOJEWÓDZKI V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA – II ETAP

I miejsce w II Etapie Eliminacji Wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

WOJEWÓDZKI V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

I miejsce w eliminacjach wojewódzkich V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

I miejsce w V Turnieju Orlika o Puchar Premier Donalda Tuska

2013/2014

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Klasa I:
Gabriela Fiołek, Marlena Gawłowicz, Mikołaj Lis, Natalia Młynarz, Oliwia Pałkowska, Anna Piwowarczyk, Milena Rzucidło. Kacper Wymazała.

Klasa II:
Dominika Dziedzic, Dagmara Dziedzic, Maciej Brydniak, Jakub Sądel, Maciej Styczeń, Marcel Lemiowski, Emanuel Wąsik, Dawid Kociołek.

Klasa III:
Julia Pająk, Kacper Góral, Kacper Smoleń, Talaga Katarzyna, Bartosz Sieczka, Piotr Mączka.

Klasa IV:
Dominika Domagała, Krzysztof Rzucidło, Angelika Zdebska, Maciej Kaszowski, Dawid Kolanowski.

Klasa V:
Karolina Data, Anna Kaszowska, Emilia Zacharska, Kamil Ziółko, Karol Domagała, Paulina Wójcik, Szczepan Pająk, Weronika Przyborowska.

Klasa VI:
Joanna Mazurek, Justyna Styczeń, Karol Kowalski, Klaudia Niedziela, Weronika Gawłowicz.

„JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POD HONOROWYM PATRONATEM PANA JANA PAJĄKA WÓJTA GMINY DRWINIA

klasy I – III
II miejsce: Jakub Sądel
III miejsce: Dagmara Dziedzic

klasy IV – VI
III miejsce: Dominika Domagała
Wyróżnienie: Daria Niedziela
SUKCES W PIŁCE NOŻNEJ

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej
REJONOWY TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ W GDOWIE

II miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej w Gdowie

XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ETAP WOJEWÓDZKI

II – miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikluszowicach
Skład drużyny: Anna Kaszowska, Emilia Zacharska, Konrad Ziółko, Karol Kowalski

XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM – ETAP POWIATOWY

I – miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikluszowicach
Skład drużyny: Anna Kaszowska, Emilia Zacharska, Konrad Ziółko, Karol Kowalski
Indywidualnie:
I miejsce-Konrad Ziółko
III miejsce-Karol Kowalski

LAUREACI KONKURSU KRAKOWSKA MATEMATYKA

Uczennica Joanna Mazurek – kl.VI oraz uczeń Krzysztof Rzucidło – kl. IV zostali laureatami konkursu matematycznego Krakowska Matematyka etapu wojewódzkiego.

LAUREACI KONKURSU KRAKOWSKA MATEMATYKA

Uczennica Joanna Mazurek – kl.VI oraz uczeń Krzysztof Rzucidło – kl. IV zostali laureatami konkursu matematycznego Krakowska Matematyka etapu wojewódzkiego.

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Joanna Mazurek uczennica klasy VI została finalistką Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014.

„ NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ” – POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Jakub Sądel – kl. II – wyróżnienie

„ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE” – POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Karol Domagała – kl. V – wyróżnienie

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „Z ORTOGRAFIĄ NA TY”

II miejsce Katarzyna Talaga – kl. III

MAŁOPOLSKI POCIĄG DO KARIERY – WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZ – „Konkurs na plakat”

Wyróżnienie:
Martyna Szybińska – kl. IV
Emilia Zacharska – kl. V

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Klasa II:
Dziedzic Dominika, Styczeń Maciej, Lemiowski Marcel, Wąsik Emanuel, Kociołek Dawid.

Klasa III:
Julia Pająk, Smoleń Kacper, Talaga Katarzyna.

Klasa IV:
Domagała Dominika, Rzucidło Krzysztof, Zdebska Angelika, Kaszowski Maciej.

Klasa V:
Data Karolina, Kaszowska Anna, Zacharska Emilia, Ziółko Kamil, Domagała Karol, Wójcik Paulina, Szczepan Pająk.

Klasa VI:
Mazurek Joanna, Styczeń Justyna, Kowalski Karol.

XI MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZARADZIARSKI W NIESZKOWICACH MAŁYCH

III miejsce – skład drużyny: Dominika Domagała, Anna Kaszowska i Kamil Ziółko

„GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK”

Kategoria: klasy I – III
II miejsce – Monika Kozioł
Kategoria: klasy IV- VI
I miejsce – Weronika Brydniak

KONKURS KRAKOWSKA MATEMATYKA

Uczennica Joanna Mazurek – kl.VI oraz uczeń Krzysztof Rzucidło – kl. IV zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Krakowska Matematyka.

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowała się Joanna Mazurek – uczennica klasy VI.

GMINNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

III miejsce Mikołaj Lis – kl. II

III MIEJSCE W KONKURSIE „MŁODZI PISZĄ WIERSZE”

Justyna Styczeń – III miejsce w konkursie „Młodzi piszą wiersze” zorganizowanym przez Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi w Drwini.

I MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

IV MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Uczniowie naszej szkoły zajęli IVmiejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

II MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Dzięwcząt.

IV TURNIEJ ORLIKA O UCHAR DONALDA TUSKA

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska.

 

2012/2013

PODSUMOWALIŚMY II PÓŁROCZE – OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Średnia klas:
I msc. – kl. IV
II msc. – kl. V
III msc. – kl. VI

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE:

Klasa I:
Dziedzic Dagmara, Dziedzic Dominika, Brydniak Maciej, Lemiowski Marcel, Pradel Bartosz, Sądel Jakub, Wąsik Emanuel.

Klasa II:
Góral Kacper, Machaj Krzysztof, Sieczka Bartosz, Smoleń Kacper, Talaga Katarzyna.

Klasa III:
Rzucidło Krzysztof, Dawid Kolanowski, Zdebska Angelika, Młynarz Zuzanna, Wańkowicz Justyna, Pradel Mateusz, Kaszowski Maciej, Domagała Dominika.

Klasa IV:
Data Karolina, Kaszowska Anna, Przyborowska Weronika, Tomala Amelia, Zacharska Emilia, Ziółko Kamil, Domagała Karol.

Klasa V:
Mazurek Joanna, Styczeń Justyna, Kowalski Karol, Smoleń Jakub, Ziółko Konrad, Burek Dawid.

Klasa VI:
Jewuła Aleksandra, Rakoczy Roksana, Rzucidło Martyna, Pląder Izabela, Kordeusz Anna, Nowak Dawid, Półtorak Jakub.

CZYTELNIK ROKU

Tytuł „ Czytelnika roku szkolnego 2012/2013” zdobyli :
W kategorii klas I -III
Dominika Dziedzic – uczennica klasy I
W kategorii klas IV -VI
Paulina Wójcik – uczennica klasy IV

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY

Kamil Ziółko – kl. IV – 1msc. – powiat, 31 msc. – województwo, 316 msc. – kraj;
Anna Kaszowska – kl. IV – 2msc. – powiat, 41 msc. województwo, 429 msc – kraj;
Przemysław Buczak – kl. IV – 3 msc. – powiat, 60 msc. – województwo, 746 msc. – kraj
Mazurek Joanna – kl. V – 1msc. – powiat, 13 msc. – województwo, 113 msc. – kraj;
Karol Kowalski – kl. V – 2 msc. – powiat, 17 msc. – województwo, 163 msc. – kraj;
Weronika Gawłowicz – kl. V – 3 msc. – powiat, 56 msc. – województwo, 591 msc. – kraj;
Roksana Rakoczy – kl. VI – 1msc. – powiat, 20 msc. – województwo, 306 msc. – kraj;
Aleksandra Jewuła – kl. VI – 2msc. – powiat, 119 msc. – województwo, 1619 msc. – kraj;
Anna Kordeusz – kl. VI – 3 msc. – powiat, 123 msc. – województwo, 1679 msc. – kraj;

KONKURS OXFORD PLUS – MATEMATYKA PLUS

Joanna Mazurek (kl. V) – laureat I stopnia z wyróżnieniem
Justyna Styczeń (kl. V) – laureat I stopnia
Kamil Ziółko (kl. IV) – laureat I stopnia
Karol Domagała (kl. IV) – laureat III stopnia
Anna Kaszowska (kl. IV) – laureat IV stopnia
Emilia Zacharska (kl. IV) – laureat V stopnia

KONKURS SZARADZIARSKI

I miejsce: Dominika Domagała- kl. III
II miejsce: Angelika Zdebska – kl. III
III miejsce: Krzysztof Rzucidło – kl. III

 

Międzyszkolny Konkurs: „Kościół parafialny w Mikluszowicach – 150 lat”- praca plastyczna

II miejsce: Dominik Czekaj – kl. IV
III miejsce: Natalia Niedziela – kl. VI
Wyróżnienia: Magdalena Kaźmirek – kl. VI, Joanna Mazurek – kl. V
Weronika Przyborowska – kl. IV (album + prezentacja)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MIKLUSZOWICACH – 150 LAT” – MAKIETA

I miejsce: Martyna Rzucidło – kl. VI oraz Krystian Maderski – kl. V
II miejsce: Aleksandra Jewuła i Roksana Rakoczy – kl. VI

XI GMINNY KONKURS REGIONALNY – „TU JEST MOJE MIEJSCE, TU JEST M OJ DOM” POD HASŁEM „KWIATY NA DREWNIE ZAKLĘTE”

Wyróżnienie: Krystian Data – kl. V

GMINNY KONKURS PIOSENKI OBCOJEZYCZNEJ

II miejsce: Monika Kozioł – kl. II

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – LINGUA.PLUS

Paulina Wójcik laureat I stopnia – kl. IV
Krzysztof Rzucidło laureat II stopnia – kl. III
Dominika Domagała laureat III stopnia – kl. III
Emilia Zacharska, Amelia Tomala – laureatki IV stopnia – kl. IV
Przemysław Buczak (kl. IV), Justyna Wańkowicz (kl. III) – laureaci V stopnia

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS (MATEMATYKA)

Laureat I stopnia z wyróżnieniem Krzysztof Rzucidło – kl. III
Laureat I stopnia: Dawid Kolanowski, Maciej Kaszowski – kl. III
Laureat II stopnia: Dominika Domagała, Zuzanna Młynarz – kl. III

MOJE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ – KONKURS CZYTELNICZY

Nagrodę książkową za aktywny i systematyczny udział w konkursie otrzymał uczeń klasy III Krzysztof Rzuciło.

SHERLOCK HOLMES ORTOGRAFII – KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce: Dominika Domagała – kl. III oraz Aleksandra Jewuła – kl. VI

POWIATOWY TURNIEJ BRD W DĄBRÓWCE

II miejsce
Półtorak Kamil, Przyborowski Karol, Kosacki Krzysztof

POWIATOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI – CHŁOPCY

III miejsce:
Ziółko Konrad, Pasiut Jakub, Smoleń Jakub, Data Krystian, Kowalski Karol, Koprowski Dawid, Burek Dawid, Wilczek Mikołaj

TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DRWINIA

I miejsce: skład drużyny
Smoleń Jakub, Data Krystian, Kowalski Karol, Koprowski Dawid, Burek Dawid, Wilczek Mikołaj, Buczak Przemysław, Wojcieszek Paweł, Pasiut Jakub, Kolanowski Dawid

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIK

III miejsce: skład drużyny
Burek Dawid, Smoleń Jakub, Koprowski Dawid, Wilczek Mikołaj, Kowalski Karol, Buras Patryk, Wojcieszek Paweł, Buczak Przemysław, Kolanowski Dawid

GMINNY TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ORLIK

I miejsce: skład drużyny
Burek Dawid, Smoleń Jakub, Koprowski Dawid, Wilczek Mikołaj, Kowalski Karol, Buras Patryk, Wojcieszek Paweł, Pląder Mateusz, Kolanowski Dawid

CZYTANIE JEST TRENDY – KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce: Dawid Koprowski – kl. V
II miejsce: Karol Kowalski – kl. V
III miejsce: Joanna Mazurek – kl.V

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI – CHŁOPCY

I miejsce
Ziółko Konrad, Pasiut Jakub, Smoleń Jakub, Data Krystian, Kowalski Karol, Koprowski Dawid, Burek Dawid, Wilczek Mikołaj, Maderski Krystian

SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O JANIE PAWLE II

I miejsce w kategorii klas I- III zajęła klasa III
I miejsce w kategorii klas IV –VI zajęła klasa V

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI – CHŁOPCY

II miejsce zajęli chłopcy w składzie:
Pasiut Jakub, Smoleń Jakub, Data Krystian, Kowalski Karol, Koprowski Dawid, Burek Dawid, Wilczek Mikołaj, Buczak Przemek, Wojcieszek Paweł, Nowak Dawid

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI – DZIEWCZĘTA

II miejsce zajęły dziewczęta w składzie
Pląder Izabela, Jewuła Aleksandra, Kudełka Natalia, Kaźmirek Magdalena, Niedziela Natalia, Kordeusz Anna, Data Karolina, Sitko Natalia, Tomala Amelia

ZAPROJEKTUJ SWÓJ BANKNOT – KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce: Joanna Mazurek – kl. V
II miejsce: Paulina Wójcik – kl. IV
III miejsce: Paweł Wojcieszek – kl. V

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce: Dominika Domagała – kl. III
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
I miejsce: Wojcieszek Paweł
II miejsce: Burek Dawid
Drużynowo chłopcy zajęli I miejsce

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

IV miejsce: Burek Dawid
V miejsce: Wojcieszek Paweł

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Kategoria dziewczęta:
I miejsce: Klaudia Niedziela
II miejsce: Daria Niedziela
III miejsce: Izabela Pląder
IV miejsce: Weronika Gawłowicz
Kategoria chłopcy:
I miejsce: Wojcieszek Paweł
II miejsce: Burek Dawid
III miejsce: Pląder Jakub
IV miejsce: Nowak Dawid

SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI 760-LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH BOCHNI „POCZĄTKI BOCHNI”

Wyróżnienie: Natalia Niedziela

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

II miejsce: Katarzyna Talaga – kl. II
Wyróżnienie Justyna Wańkowicz – kl. III

SZKOLNY KONKURS „KARTKA POWSTANIA STYCZNIOWEGO”

I miejsce – Mikołaj Wilczek – kl. V
II miejsce – Klaudia Niedziela – kl. V
III miejsce – Jakub Smoleń – kl. V

GMINNY KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ I KOLĘD

I miejsce: Katarzyna Talaga – kl. II
III miejsce: Marcel Brydniak – kl. III

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „JAK ONI ŚPIEWAJĄ PO…ANGIELSKU”

KATEGORIA SP 1-3 Kasia Talaga (IImiejsce)
wyróżnienie Monika Kozioł
KATEGORIA 4-6 Weronika Brydniak (I miejsce)

I MIEJSCE W TURNIEJU BRD W DĄBRÓWCE

Jakub Półtorak
Konrad Ziółko
Karol Kowalski

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „JULIAN TUWIM – CZARODZIEJ SŁOWA”

Kategoria klas I – III
I msc. Michał Fuks i Krzysztof Rzucidło
II msc. Katarzyna Talaga
III msc. Monika Kozioł oraz Marcel Brydniak
Kategoria klas IV – VI
I msc. Aleksandra Jewuła
II msc. Karolina Data
III msc. Weronika Przyborowska i Joanna Mazurek

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI”

I miejsce Krzysztof Rzucidło

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI”

I miejsce Krzysztof Rzucidło
III miejsce Maciej Kaszowski

„TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU, TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU!” – OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie na etapie gminnym :
Jakub Sądel – kl. I
Weronika Przyborowska– kl. IV
Justyna Styczeń – kl. V

„KARTKA WALENTYNKOWA” – KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce Justyna Styczeń – kl. V
II miejsce Weronika Gawłowicz – kl. V
III miejsce Natalia Sitko – kl. IV

„KOLORY ZIMY „–KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie dla Natalii Sitko uczennicy klasy IV w konkursie plastycznym „Kolory Zimy” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Bochni.

PODSUMOWALIŚMY I PÓŁROCZE – OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Średnia klas :
I msc. – kl. IV
II msc. – kl. V
III msc. – kl. VI

UCZNIOWIEWYRÓŻNIENI ZA NAJLEPSZE WYNIKI I OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Klasa II
Katarzyna Talaga
Kacper Smoleń

Klasa III
Dominika Domagała
Angelika Zdebska
Krzysztof Rzucidło
Dawid Kolanowski

Klasa IV
Emilia Zacharska
Anna Kaszowska
Kamil Ziółko
Karolina Data
Amelia Tomala
Paulina Wójcik
Karol Domagała
Weronika Przyborowska
Filip Góral
Dominik Czekaj
Przemysław Buczak
Natalia Sitko

Klasa V
Joanna Mazurek
Justyna Styczeń
Karol Kowalski
Weronika Gawłowicz
Klaudia Niedziela
Dawid Burek
Konrad Ziółko
Jakub Smoleń
Dawid Goliński
Weronika Brydniak
Jakub Pasiut

Klasa VI
Aleksandra Jewuła
Roksana Rakoczy
Ania Kordeusz
Izabela Pląder
Martyna Rzucidło
Dawid Nowak

KONKURS INFORMATYCZNY-KARTKA BOŻONARODZENIOWA WYKONANA W PROGRAMIE GRAFICZNYM

Szkolny Konkurs Informatyczny pt. „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” – wykonana techniką komputerową w programie graficznym Paint.

I miejsce – Mikołaj Wilczek uczeń kl. V II miejsce – Dawid Burek uczeń kl. V III miejsce – Filip Góral uczeń kl. IV

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA – szkolny konkurs plastyczny Zwycięzcy:

Oliwia Nosal – kl.I Jakub Sądel – kl. I Emanuel Wąsik – kl. I Dawid Kociołek – kl. I Dominika Dziedzic – kl. I Dagmara Dziedzic – kl. I Sandra Klasa – kl. II Ania Kaszowska – kl. IV Weronika Przyborowska – kl. IV

„UCZENIE SIĘ – LUBIĘ TO! CZYLI O TYM, ŻE WARTO SIĘ UCZYĆ”- wojewódzki konkurs plastyczny

Wyróżnienia: Justyna Styczeń – kl. V Mikołaj Wilczek – kl. V Paweł Wojcieszek – kl. V Roksana Rakoczy – kl. VI IV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W GROBLI „ŚWIAT ZWIERZĄT W POEZJI” III msc. Weronika Przyborowska kl. IV III msc. Kamil Ziółko kl. IV KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA” I. Krzysztof Rzucidło – kl. III II. Krzysztof Machaj- kl. II III. Dagmara Dziedzic – kl. I