(12) 28 17 123

Przedszkole

2017/2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ POLSKA W OCZACH DZIECKA”

I miejsce: Aleksandra Kobyłecka

II miejsce: Zofia Gawłowicz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”

II miejsce: Kacper Piszczek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ WIOSENNE KWIATY, PTAKI I INNE OZNAKI”

III miejsce: Dagmara Buras

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bukiet Pani Jesieni”

III miejsce: Zosia Przyborowska

Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki Zimowej 

I miejsce: Zosia Przyborowska

Powiatowy Konkurs „Kolęduje Tobie Jezu moje serce”

III miejsce: Natasza Lis

2016/2017

25 LAT PSP – PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI”

III miejsce: Marek Piątkowski

„ANIOŁEK NAJPIĘKNIEJSZY” – OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

III miejsce: Marek Piątkowski

UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Mój magiczny Anioł”

Julia Długajczyk, Weronika Kumor.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Anioły i Aniołeczki”

Zofia Przyborowska.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Aniołek Najpiękniejszy na wigilijny wieczór śpieszy”

 Julia Zygmunt, Julia Długajczyk, Anita Szczęsna.

Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenki Zimowej

Julia Zygmunt, Zofia Przyborowska.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Karta Bożonarodzeniowa”

Filip Smętek, Róża Rzucidło, Karina Biernat, Antonina Kumor.

„Bezpieczna droga do szkoły”

Cała grupa starsza.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

Amelia Banach.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Polska Moja Ojczyzna”

Julia Długajczyk, Zofia Przyborowska.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Moja Rodzina”

Anita Szczęsna, Julia Machaj, Marek Piątkowski.

Konkurs Kocham Przedszkole pt. „Narysuj i nazwij koleżankę TUPA”

Praca grupowa – 3,4 latki, praca grupowa – 5,6 latki.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „W świecie baśni”

Anita Szczęsna, Olga Sadulska, Dagmara Buras.

Konkurs plastyczny pt. „Kominiarz strażnikiem bezpieczeństwa Twojego domu”

Julia Długajczyk, Anita Szczęsna, Julia Machaj, Olga Sadulska, Amelia Banach, Maria Szydłowska.

Międzynarodowy Konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”

Julia Długajczyk, Zofia Przyborowska.

Gminny Przegląd Piosenki Wiosennej pt. „Śpiewem witamy wiosnę”

Zofia Przyborowska, Julia Zygmunt, Olga Sadulska.

„Ekologia w moim przedszkolu/oddziale przedszkolnym”

Antonina Kumor, Weronika Kumor, Julia Machaj, Kornelia Maderska, Zofia Przyborowska, grupa 5,6 latków.

„III Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych”

Dzieci z grupy 3,4 latków.

XX Przegląd Teatrów Przedszkolnych w Bochni

Dzieci z grupy 5,6 latków.

IV Gminny Przegląd Recytatorski „Święty Jan Paweł II w poezji dziecięcej”

Julia Machaj, Jakub Norek, Kamil Bujak.

XII Przegląd Recytatorski „Majowe wierszowanie”

Filip Smętek, Marek Piątkowski, Martyn Kmiecik.

Mini Olimpiada Sportowa pt. „Żyjmy zdrowo, na sportowo”

Bartłomiej Ślusarz, Julia Machaj, Dawid Przyborowski, Aleksandra Piwowarczyk.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W krainie figur geometrycznych”

Maria Szydłowska, Nikola Dudek.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ruch to zdrowie, każdy powie”

Olga Sadulska, Julia Zygmunt.

2015/2016

KONKURS PLASTYCZNY „JUŻ UMIEM POMAGAĆ”– grupa starsza.

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”– dzieci z grupy starszej.

GMINNY PRZEGLĄD TEATRÓW PRZEDSZKOLNYCH W GROBLI – grupa młodsza.

XX POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW PRZEDSZKOLNYCH W BOCHNI– grupa starsza.

PRZEGLĄD RECYTATORSKI „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W POEZJI DZIECIĘCEJ” Aleksander Wojciechowski, Aleksandra Piwowarczyk, Olga Sadulska

GMINNY PRZEGLĄD RECYTATORSKI W DRWINI 

Filip Smętek, Inga Świerblewska, Julia Spirodek.

KONKURS PLASTYCZNY „LEGENDY POLSKIE” Z OKAZJI 1050-LECIA CHRZTU POLSKI

I miejsce: Dagmara Buras, Norbert Biernat, Martyn Kmiecik, Zuzia Pasiut, Marek Piątkowski, Laura Tutka, Olga Sadulska, Inga Świerblewska.
II miejsce: Kamil Bujak, Krzysztof Długajczyk.
III miejsce: Nina Maziarka, Zuzia Breske, Julia Spirodek, Nikola Dudek, Adam Czesak.

PRZEGLĄD PIOSENKI WIOSENNEJ „ŚPIEWEM WITAMY WIOSNĘ” W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W DZIEWINIE  

Zofia Przyborowska, Zuzanna Pasiut, Inga Świerblewska.

„ WIELKI KONKURS EKOLOGICZNY DLA PRZEDSZKOLI” „ BULIBA”– wszystkie przedszkolaki.

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKO- KRASOMÓWCZY- „PIĘKNO PRZYRODY W CZTERECH PORACH ROKU”  Norbert Biernat, Julia Zygmunt.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WIOSENNE KWIATY”

Zofia Przyborowska, Filip Smętek, Julia Zygmunt.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PISANKA”

Zuzanna Pasiut, Aleksander Wojciechowski, Julia Machaj.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PANI WIOSNA” 

Krzysztof  Długajczyk, Olga Sadulska.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA WIELKANOCNA”  Martyna Rakoczy, Inga Świerblewska, Julia Spirodek, Maria Szydłowska.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI 

Inga Świerblewska, Zuzanna Pasiut.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ PLUSZOWY MIŚ”

Julia Machaj, Kacper Jarosz.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ CHOINKA MOICH MARZEŃ”

Krzysztof Długajczyk

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ”

Dagmara Buras III miejsce, Inga Świerblewska.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  „ MÓJ MIKOŁAJ”

Karolina Węgrzynowska.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE DRZEWO 

Łukasz Trzęsiec, Róża Rzucidło.

 

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W GROBLI.

Zuzanna Pasiut: I miejsce

2014/2015

II GMINNY PRZEGLĄD RECYTATORSKI – JAN PAWEŁ II W POEZJI DZIECIĘCEJ

Julia Zygmunt, Inga Świerblewska, Milena Rzucidło, Daniel Zdębski

ŚPIEWEM WITAMY WIOSNĘ X GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI WIOSENNEJ

Aleksandra Talaga, Inga Świerblewska, Emilia Wąsik

XIV POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLĘDUJE TOBIE MOJE SERCE” W BOCHNI

GRAND PRIX – Zuzanna Gawłowicz

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W GROBLI.

Zuzanna Gawłowicz: I miejsce
Inga Świerblewska: wyróżnienie

2013/2014

„JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POD HONOROWYM PATRONATEM PANA JANA PAJĄKA WÓJTA GMINY DRWINIA

I miejsce: Zuzanna Gawłowicz, Inga Świerblewska, Patryk Piątkowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE ZABAWY PRZEDSZKOLAKÓW „

Julia Oleksińska – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WITAJ WIOSNO”

Emilia Zygmunt – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ”CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”

Weronika Banaś – wyróżnienie

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „TO I OWO”

Zosia Kumor
Inga Świerblewska
Zuzia Gawłowicz
Franiu Gawłowicz

„ CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS” – POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Weronika Banaś – wyróżnienie

„GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK”

II miejsce – Oliwia Machaj

„ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA CHOREGO”- GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

II miejsce Inga Świerblewska

ROK 2012/2013

„KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MIKLUSZOWICACH – 150 LAT”- PRACA PLASTYCZNA

Pierwsze miejsce:
Kacper Wymazała;
Adam Dec;
Inga Świerblewska;
Gabriela Fiołek.

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „JULIAN TUWIM W POEZJI DZIECIĘCEJ”

Ania Piwowarczyk
Inga Świerblewska
Staś Przyborowski

GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI „ŚPIEWEM WITAMY WIOSNĘ”

Maja Maziarka
Zuzanna Gawłowicz
Inga Świerblewska
Mikołaj Lis

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

III msc. Zuzia Gawłowicz