(12) 28 17 123

Gratulacje dla NAJLEPSZYCH!

plus

17 marca 2016 r. w gimnazjum odbył się apel, na którym Pani Dyrektor Angelika Świerblewska gratulowała uczniom wspaniałych wyników w konkursach i turniejach.

Grono uczniów, którzy odnoszą sukcesy z każdym dniem się powiększa. Pani Dyrektor, nauczyciele i uczniowie gromkimi brawami nagrodzili:
Adama Pyrza, który zajął III miejsce w IX Gminnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczym oraz I miejsce w Konkursie ENGLISH MASTER – etap szkolny;
Roksanę Rakoczy, która zajęła I miejsce w Konkursie ENGLISH MASTER – etap szkolny;
Bartłomieja Machaja, który zajął I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” i tym samym jest reprezentantem Gminy Drwinia na szczeblu powiatowym;
Kacpra Majty, który po zaciętej walce zajął II miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”;
Weronikę Poznańską, która otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie „Żołnierze Wyklęci”.

W gronie naszych uczniów są również mistrzowie sportowi, którzy odnoszą sukcesy trenując w klubach sportowych. A są nimi:
Jakub Nosalski, złoty medalista Międzynarodowego Turnieju Judo w Czechach „GRAND PRIX OSTRAVA 2016” traktowanym jako nieoficjalny Puchar Europy;
Bartosz Więcek, zdobywca brązu w Międzynarodowym Turnieju Judo -INTERNATIONAL JUDO TOURNAMENT „KUP SAMOBORA” w Chorwacji;
Jakub Smoleń, który wraz z drużyną BSF Bochnia wywalczył Mistrzostwo Polski w Futsalu do lat 16.
Mistrzowie są bardzo skromni i nie chwalą się sukcesami, ale kibiców w naszej szkole im nie brakuje.

Wszystkim składamy gratulacje, kibicujemy i czekamy na kolejne sukcesy!